Sevgilinin burnundan getirmek

Sevgilimle 1,5 yıldır birlikteyiz aramızdaki bağ ve güven çok büyüktü bana başlarda amcamın üvey kzı benden hoşlanıo demişti ve aynı ortamda bulunmalarına izin vermiyordum bikaç günde konusmamıstık o süre zarfında o kızın dogum gününe gitmiş sordugumda inkar etmeden söledi ama nedeni oldugunu aslında o kızın ondan hic hoslanmadıgını salakca bir saka yaptıgını sonrada sölemeye cesaret edemedigini söledi ayrılmıstım simdi kabul ettim ama tekrar o kızla aynı ortamda bulunmasını yasakladım sizce dogru mu yapıorum siz olsanız ne yapardınız?

0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

• üveyde olsa sonucta o onun yeğenidir, kardeşidir. erkek kendisini korumalı. sen onu bu konuda yönlendirmemelisin.. kardes gözüyle baktıgım komsumun kızı sürekli mesaj atip duruyordu, belki duygusal anlamda değildi ama ben yinede kızıyodum mesaj atmamasını söylüyordum.

0|0
    0|0
    • ama şurda 2 3 yıl olmuş hayatlarına gireli ve ben onun hayatına girdiğimde 1,5 yıldır tanıodu ve sürekli dışarı çıkıyolarmış birlikte bana kardeş gözüyle gördüğünü söyledi ama bana neden yalan söledi ki benden hoslanıo die onu anlamıs diilim sonrada benim sözümü cigneyip o kızın dogum gününe gitmis

• kalıyorda işte kalanlarıda öldürüyorlar

• Çok haklısın ya çok zor sevda yarası

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• nereye yasaklıyorsun ya :) Bir erkeği nasıl hareket mekanizmasını engellersin.Bunun mümkünatı yok

0|0
    0|0
    • Engelliorum işte nie mümkünatı olmasın ki?

• istisnasın demek ki.Hadi ben yatıyorum iyi geceler

• iyi geceler

Kızlar Ne Diyor 1

• yasak olan cezbedicidir rahat bırak emin ol rahat bırakırsan yanlışa daha az düşer

0|0
    0|0
    • yanlıs yapmadıgından eminim o konuda süphem yok ama işte aynı ortamda bulunmalarına tahammül edemiyorum her özel günde dedelerinde toplanıolar bayram yılbası dogum günleri falan ve gıcık oluorum

• cezanın bir süresi olur onu uzatma canım iyi geceler bir sıkıntında yardım ederim yine :)

• çok saol canım benim ekliorum seni ii geceler

Yükleniyor... ;