Küçükken hiç bir şey çaldınız mı ?

nanelipastam
Küçükken hiç bir şey çaldınız mı ?

Ben ilkokuldayken babamın cebinden 10 lira almıstım o paraylada arkadaslarıma tost ısmarladım, bir tanesıne kıtap aldım , birinin sulu boyasıyla pastel boyası yoktu ona da onları aldım , ögretmene plastik su damlalı gül aldım :D Neyse annem okula geldı sordu söyledım kızmadı fazla sadece iyi birşey olmadıgını anlattı ben ne bıleyım o yasta paranın degerlı oldugunu sonra da kımsenın bırseyıne elımi sürmedım zaten iyilik mi yapmısım kötülük mü bilmiyorum :D Neyse öğretmende gülü alınca bana muz vermişti :D

Bundan 13-14 sene önce falandı o zamanlar 10 lıra çok degerliymiş demek ki..

Siz bu tarz şeyler yaptınız mı hiç ? :)
Güncellemeler
+1 yıl
bssr bana flüt dedi bir mazim aklıma geldi çok kahırlandım sizede anlatcam :D

bi defa annemler işteyken bızım evde abur cubur cok olurdu butun mahallenın bebelerını eve topladım ne var ne yok yedık ıctık sonra onlar balkondan cıktılar annem eve geldi benı oldürecektı nerdeyse . baktım annem orda flütü kesıyo elıme kaptıgım gıbı sokakta ılk gördgm kanalızasyon delıgının ıçıne attım caağnım yeşil flütüm bok delıgıne gitti :DD
Küçükken hiç bir şey çaldınız mı ?