Mükemmel bir kalca nasil olur? Seksi ve büyük bir kalcaya sahip olmak icin neler yapmaliyiz?

Cocuklugum Samantha Fox ve Pamela Anderson ile geçti. Ancak o zamanlar gecmiste kaldı. Artık büyük popolar çagını yasıyoruz. (bkz: Brezilya kalcasi) Peki bunun icin neler yapabiliriz?

Mükemmel bir kalca nasil olur? Seksi ve büyük bir kalcaya sahip olmak icin neler yapmaliyiz?
Genelde calistigim hareketler, Squat, köprü hareketleri, Bulgar Squati denilen (Dumbell Lunges) hareketler, (deadlift hic yapmadim) - hergun 3-4 set / 15 defa bu hareketleri yaparsaniz, 30 gun icerisinde ck daha skilastiginizi görüceksiniz :) Tabiki yeteri kadar yemek yemezseniz ve uyumazsanız, kas kazanamayacağınız icin bacaklarınız sekillenemeyecektir.

Sizin önerileriniz nedir?

0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Dead Lift; bacağın arka kısmına, basen bölgesine ve kalça kaslarının toparlanmasinda oldukca etkili. Bacak ve popo birleşim noktalasinda belirgin hattı ortaya çıkarır. Ayrica göğüs, sirt ve bel kaslarini güçlendirir. Compound egzersizlerden birisidir, daha fazla kalori yakımını saglar.

0|0
    0|0
    • deadlift bana cok agir gelior.. Kendimi sakatlamak istemem

• Bu takviye vücut icin gerekli, spor yapanlarin muhakkak almasi gereken bir amino asit. Günde 2 gr vücudun üretiyor bunu 5 grama tamamlaman gerek. Ağırlık antrenmanı yapiyorsan. Aksi takdirde 4,4 kilo kırmızı et yemen gerek. Araştır istersen. Çok faydasını goreceksin.

• Teşekkürler eig için coffi.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• bu hareketleri yapıyorsun ama güncel hali nasıl bir görseydik keşke :D gördükten sonra görüşlerimizi önerilerimizi paylaşırdık...

0|0
    0|0
  • popoya şekil verilebilir bu hareketlerle. küçültüle de bilinir. ama küçük popoluysan büyütemezsin.

oturarak belki : )

0|0
    0|0
  • Şimdi bu büyük kalça biraz anotomiyle de alakalı kemik yapın müsaitse yazdığın program ile istediğin sonucu alabilirsin ama kemik yapın ice ise aslinda daha sexy olan bir görünüm kazanabilirsin

0|0
    0|0
  • Squat yapılmalı

0|0
    0|0
  • bu gote ne kadar çok önem veriyorsunuz o sicma organı sonuçta:S

0|0
    0|0
  • Pamela sadece kalça değildi ama hakkını vermek lazım

0|0
    0|0
  • tövbe tövbe ;))) bak sonra mesaj kutunla ilgilenemezsin benden söylemesi erkek sinek dolacak profilin :)

0|0
    0|0
  • sadece back squat

0|0
    0|0
  • bilinçli spor

0|0
    0|0
  • Biraz genetik biraz squat.

0|0
    0|0
  • Bukadar da Büyük Kalçalar İlgimi Çekmiyor... ideal Ölçüler Bu Bence

0|0
    0|0
  • Benimkiler zaten squat yapmisim gibi.

0|0
    0|0
  • Tek bildiğim çok çalışmalı ve özen göstermelisiniz..

0|0
    0|0
  • Bence bu hatunun üstüne yok
    https://www.instagram.com/annanystrom/

0|0
    0|0
  • bunun tek yolu çalışmada istikrar ;)
    bak çok çalışmak demedim dikkat et :)

0|0
    0|0
    • BEN seviyorum.

• zaten öyleyim

• vuhuuuu :) ben seni korsetlerden hatırlıyorum zaten :) :) bir de tırnaklarından ;)

• Buyutmussun iste daha ne kadar buyuyecek ki 😏😋

0|0
    0|0
  • Valla kadin olmak zor ya

0|0
    0|0
  • Senin ihtiyacin yok zaten. gayet başarılısın bu konuda

0|0
    0|0
  • Bu senin kalcan mı

0|0
    0|0
  • Bizi mahrum bırakmayın bu kalçalardan:)
    Nacizane önerim budur:)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor... ;