Mükemmel bir kalca nasil olur? Seksi ve büyük bir kalcaya sahip olmak icin neler yapmaliyiz?

Coffein

Cocuklugum Samantha Fox ve Pamela Anderson ile geçti. Ancak o zamanlar gecmiste kaldı. Artık büyük popolar çagını yasıyoruz. (bkz: Brezilya kalcasi) Peki bunun icin neler yapabiliriz?

Mükemmel bir kalca nasil olur? Seksi ve büyük bir kalcaya sahip olmak icin neler yapmaliyiz?

Genelde calistigim hareketler, Squat, köprü hareketleri, Bulgar Squati denilen (Dumbell Lunges) hareketler, (deadlift hic yapmadim) - hergun 3-4 set / 15 defa bu hareketleri yaparsaniz, 30 gun icerisinde ck daha skilastiginizi görüceksiniz :) Tabiki yeteri kadar yemek yemezseniz ve uyumazsanız, kas kazanamayacağınız icin bacaklarınız sekillenemeyecektir.

Sizin önerileriniz nedir?
Mükemmel bir kalca nasil olur? Seksi ve büyük bir kalcaya sahip olmak icin neler yapmaliyiz?