Galatasaray, neden bu kadar büyük?

Şampiyonluk kupasının şimdiden cimboma verilmesi gerekiyor. Zira bu takımı yenebilmek çok zor. Kadro çok kaliteli.Galatasaray, neden bu kadar büyük?

Güncellemeler:
CİMBOMBOM <3

0|0
57

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Yakından baktığın içiN sana öyle gelmiş😜🙃

0|1
    0|0
  • Şu amblemin güzelliğine bakar mısın? Asalet akıyor asalet 😍

0|2
    0|0
  • yav su ambleme gurban oluyum be <3 aynen ole :)

0|1
    0|0
  • Bom bilibili olduğu için.

0|0
    0|0
  • Senin takımın olduğu için. d

0|1
    0|0
    • yok benim takımım olmasa bile büyük olur çokzell bir takım. d

• belki bidaha hiç soru sormucam veya sen görüş atmıcaksın nerden bileyim. d. d hadi kaçtım cidden. d

• Öyle olursa başka rahatsız etme yöntemleri bulurum. d öptüm. d

Erkekler Ne Diyor 7

• 3 büyükleri tutmam ama bence erken konuşma derim.
    Sebebi ise belli olmaz kötü gidişat olur rehavet vs. veya sakatlıklar gelir.
    Bak Real Madrid bu sena ağır favoriyken ligde ne oldu Ronaldo kart cezalı olmuştu bir sürü maçta oynayamadı, sonra Marcelo gitti vs. vs. sakatlanan oyuncular oldu adamlar kötü başladılar lige.
    Yani bir bakmışsın bir sonra ki haftaya golcünüz gomis sezonu kapatmış olabilir futbol bu her an her şey olabilir.

0|1
    0|0
  • Eee iki hafta önce nasil berabere kaldi o vakit :/

0|2
    0|0
    • yenebilmek dedim dün hakem 2 3 kere aleyhimize düdük çaldı ona rağmen kazandık maiconun bacağına carpıyor eline çarptı diyor müptezel hakem. d

• Ben de bu sene izliyorum maçları daha yakından. Hakemlerin bariz şekilde bir takıma alehte ve lehte düdük çaldığı yok. Gayet güzel keyifli maç yönetiyorlar. Vasat olan hakemler değil , futbolcular.

• @DörtxDört bursa maçında fırat aydınus Gs yi doğradı bir önceki günde alipalabiyik bjk yi

• Çünkü Galatasaray dünya takımı

0|1
    0|0
  • Eveeeeeeetttt

0|1
    0|0
  • Bursaspor kadrosunun beceriksizliğinden kazandı dün gs. İnsan bir spor müsabakasını izlerken keyiflenmeli ama ben küplere biniyorum. Bu paraları alıp bir insan işini bu kadar vasat nasıl icra edebilir anlamak çok güç. İyi olan gs değil ; diğer takımlar vasat. Ve ekleyeyim , kazanmaktan değil de iyi oyundan keyif almalıyız. Biz futbol için değil futbol bizim için var.

0|1
    0|0
  • Lig ve kupanın tük avrupanın gelmis ve gelecek bütün takımların destanlar yazan zaferler yaratan...

0|0
    0|0
  • Iki senedir liderin 30 puan arkasinda kalan son 20 avrupa maçından sadece 1 galibiyet alan son olarak ostersunds gibi köy takımına elenen takım mı büyük. Siz degilmiydiniz kombine kart yakan Dursun Ozbek Tudor istifa diyen

0|1
    0|0
Yükleniyor...