Kaşlarını alan erkekler iticimi dir ?

Kaşlarını alan erkekler iticimidir çekicimidir ?

Ortasını alanlara sozum yok hatta onaylarım ancak kaşlarını alıpta incecık yapan erkekler yokmu acaıp bır dekılde ıgrenc ve ıtıcı buluyorum.

0|0
2412

En İyi Erkek Görüşü

• Çok inceltenler itici

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• tek kaşlılar hariç gaydır genelde...

0|0
    0|0
  • ne o kıro gibi iki kaşı birleşmiş mi dolaşsın. düzeltsin bakımlı olsun. o hayranı olduğunuz dizilerdeki erkeklerin hepsi bakımlı. senin manitan oyle olması için baktır bir bakımcıya

0|0
    1|0
    • İncecik kadın gıbı alanlardan hoşlanmıyoruz.Tek kaş olsun dedigimiz yok yoksa ! Anlayarak okumanı tavsıye ediyorum sana !

Emin ol çogu erkek kro gıbı agaclara cıkıp (tırmanıp)poz vermıyor emın olabılırsın

• aynne yaa bakımlı erkek batıo mu size kızlar(katılmayan kızlara diyorum) ya tabi kız gibi alan erkeklerde çok kötü duruyor .mesela bende düzelttriyorum ama o kötü görüntü gitsin die erkek dediğin bakımlı olcak biraz.sakal kesmek gibidir kaş almak dünya yıldızlarının hepsi alıo

0|0
    0|0
  • Sadece ortasını alıyorum. Tek kaşta kotu duruyor Lazer başladı başlayalı onuda kestim :)

0|1
    0|0
    • ben de yıllardır ortasını alıyordum neredeyse çocukluktan beri ama bundan bunaldım ve lazere başladım ortası için 45 gün sonra diğer seansa giricem ve 15-20 gün hiç bir şekilde elleme dedi doktor. daha sonra makineyle kökten olmama k kaydıyla boyunu kısaltabilirsin dedi. yalnız bu 15-20 gün içinde bu kıllar tekrar uzamayıp yıllardır olan görüntümü bozmayacak mı? uzayınca ne yapacağım şimdiden merak ediyorum. senin de baya olmuş ne yaptın seans aralarında?

• inş bendede anormallik olur :D 28 29 yaşa daha var umarım benim de 4-5 seansta biter 10-12 seans ne demek ya ömrümüzümü adıycaz :D

• işin maddi boyutuda yüksek.. ömrüm derken gidip 15 dk durup geri cıkıyon :D

• ben kızların almasınıda itici buluyorum şu şekilde,çok inceltmeye çalışma sonucu kılların kalınlığı göze batmaya başlıyor ince kaş için ince çalışacaksın alındığı belli olmayacak şekil.

0|0
    0|0
  • tek kaş olmaktan iyidir.

0|0
    0|0
  • tek kaşım mutluyum :))

0|0
    0|0
  • evt

0|0
    0|0
  • ulenn almas adam ayı olur alanda yumuşak erkeklerin nedir çektiği..

0|0
    0|1
  • gizli olarak itiraf edebilirim ki yüzümdekileri aldırıyorum.

0|0
    0|0
  • Ben tam ortasını alıyorum çünkü kötü duruyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• Artık devir değişti.Metrosexuel erkek kelimesi ortaya atılınca artık herşeye alıştık.Ağda yapan erkek, kaslarını alanlar, saçlarını boyayanlar, tırnaklarını boyayanlar.Artık bundan sonra ağda için zaman ayırırken 2 kişi için zaman ayırmak gerek.Bir kendiniz için bir sevgiliniz için :)

0|1
    0|0
  • Kadın gibi inceltenler kesinlikle !

1|1
    0|0
  • ortayi rahatsiz olduklari icin aliyorsa sorun degil anlayisla karsilarim ama erkek basina kas inceltmeleri ve forma vermeleri yok mu bazilarin ya igrenc gercekten cok itici

0|0
    0|0
  • Ağda yaptırmalarını bile istiyorum..

0|0
    0|0
  • kimisi sadece düzelttiriyor rahatsız ediici olmyor byzden

0|0
    0|0
  • sadece ortasını alsınlar şekile girmesinler

0|0
    0|0
  • incecik yapmasinlar lbet ben onu kadinda bile sevmiyorum da, dedigin gibi ortasini alabilir

0|1
    0|0
  • İtic-i-i-i-i-i-i-..-i-i..

0|0
    0|0
  • hem de nasıl.

0|1
    0|0
  • çokitici

0|0
    0|0
  • Yakistigi surece sorun yok ben sahsen kilsiz olanlari severim;) buda benim dusuncem

0|0
    0|0

• Aşırı inceltmedikleri sürece problem etmem.

0|1
    0|0
  • ne martı olsun ne çok ince orta karar iyiydir hep :)

0|1
    0|0
  • bencede iticiler :)

0|1
    0|0
  • inececik itici geliyor aslında ama saygı duyarım

0|1
    0|0
  • Evet itici yaaa ne o kiz gibi

0|1
    0|0
  • Aralarını alanlar yine bir derece de, karı gibi alanlar çok kötü ya.

0|1
    0|0
  • Abartili alindiginda hosuma gitmez ama hafif kenarlardan toplanmis kaslar iyi duruyor.

0|0
    0|0
  • Çok inceltmediği sürece alabilir ben tek kaş sevmem :)

0|0
    0|0
  • aynen ortadaki fazlalıklar falan alınsın da gerisi kalsın o ne kalem kaşlar ole

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    4
Yükleniyor... ;