Askeri lisede veya harp okulunda diş teli kullananları niçin almazlar?

Gizli Üye
Askeri lisede veya harp okulunda diş teli kullananları niçin almazlar diş teli kullanmak niçin mülakatdan elinmemize yol açar?
Güncellemeler
+1 yıl
diş nedir ki ne yani bir insan dişleri bozuk olup tel taktığı için bir subay vb. olup vatanını koruma görevinden mahrum mu bırakılır ne saçma bişey
Askeri lisede veya harp okulunda diş teli kullananları niçin almazlar?