Kaşımın ortasını alıyorum. Kılın çıkmasını azaltmak ya da hiç çıkmamasını sağlamak için ne yapabilirim?

Gizli Üye
özellikle kızların yardım edebileceğini düşündüm.cKızlar kaşımın sadece ortasını alıyorum kaşımda herhangi bir inceltme falan yapmıyorum. yalnızca ortasını cımbızla alıyorum fakat sürekli tekrar tekrar çıkıyor. kılın çıkmasını azaltmak ya da hiç çıkmamasını sağlamak için ne yapabilirim epilasyon hariç evde yapabileceğim
Kaşımın ortasını alıyorum. Kılın çıkmasını azaltmak ya da hiç çıkmamasını sağlamak için ne yapabilirim?