Sporu karşı cinsi etkilemek/gösteriş için yapan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

10 dk önce balkona çıktım. Çamaşır asıyordum. Karşı tarafta perdeleri açıktı.. bir genç içerde siyah tişörtü vardı. Ben de onu görünce görmemezliğe vurdum. Çünkü insanları yanlışlıkla da olsa izlemeyi/görmeyi sevmiyorum. Yanlış anlıyorlar sonra işin yoksa uğraş. Neyse bu beni farketti ama onu farkettiğimi bilmiyor. Çünkü kafamı çevirmiştim... bir baktım 2 dk sonra balkonda atletle kaslarını sergiliyor aklınca.. arada bu tarafa falan bakıyor. Yemin ederim aşırı derecede itildim. İtici itici itici. Hani cidden balkona ne niyetle çıktığını anlamasam neyse. Kasları yapıyorsun da bu şekilde malzeme olarak kullanmak çok itici değil mi sizce de? İnsan sporu kendi için yapmalı. Mesela ben aynada kendi gözüme güzel gözükmek için yapardım. Yapmıyorum da 😂 ama olsundu.
Sporu karşı cinsi etkilemek/gösteriş için yapan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?
#TheEdyline

2|3
3166

En İyi Erkek Görüşü

• Vücut geliştirme gösteriş işidir tatlı kız o kadar emek veriyorum havamı da atarım sefamı da yaşarım :P

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 65

• kişilik meselesi asıl olay nedir biliyormusun geç çözdüm.. bayanlar aslında bir adamın içindeki güce, düşünce tarzına ve kişiliğine bakıyorlar.. bazıları yolun daha çok başında öğrenicek oda ;)

2|0
    0|0
  • Görsel spor dallarını yapan erkeklerin çok büyük bir bölümü sadece dikkat çekip farklı kızlarla beraber olmak için, kendince egolarını tatmin etmek için yaparlar. Gerçek sporcular önce fit olmayı ve dinç kalmayı sevenlerdir; ötesini yapanların zaten bu iş mesleği oluyor; ki saygı duyulması kesim bunlardır.

1|0
    0|1
  • Kas yaparken beyinden protein çalıyorlar. Ondan dolayı böyle... kafada da fosfor kalmamış zaten. Yazık.

2|0
    0|0
  • Bence spor görüntüden de ziyade fiziksel ve mental olarak olabildiğince gelişmek için yapılmalı yani ben şahsen bunun için yapıyorum ama kazandırdığı hoş fizikten de şikayetçi değilim tabiki :) Ayrıca spor sonrası sosyal medyaya üstsüz foto atan tayfa bence en iticisi :D

1|0
    0|0
  • valla sımdı yalan yok kızlar sırf kaslı diye erkekle birlikte olmak istiyor burada kesinlikle erkeklere kızamam adamda diyoki ulan madem bu kadar kızlar kas meraklısı bende gidiyim kas yapııym vücudumla kız ayarliyim diyor.

1|1
    0|0
  • Millet kimsenin umurunda olmamalı.

2|0
    0|0
  • sadece kızlar için yapmıyoruz, farklı bir hava katmak için yapıyoruz, genel olarak insanlar dan farklı olmak ve erkekliğin sembolü olan gücümüzü göstermek için yapıyoruz, istediği gibi sergiler, Emin ol haftanın 6günü o ağırlıkların altına girip ve gözlerinin içine girene kadar terlerle kardiyo yapıp ve güzel yemekler yerine her gün iğrenç yemekler yiyip güzel bir şeyler elde ettiğini görünce sende sergilerdin.

2|0
    0|0
  • Sporu kendim için yaparım. hiçibr zmaan Karsı cins için yapmadım. Öyle durumlar bazen olmustur bende de Karsıda kadın var sıfır kol ile bile gözükmeyi sevmiyorum. Hemen kaptıyorum perdeyi Falan. Hoşuma gitmiyor bakıslar. Gösteriş için yapmadım yapmam. Sevdigim mutlu oldugum için yapıyorum.
    Bir de Sevgilim olacak insan için.)

1|0
    0|0
  • Güzel düşünce ve tam bir gerçekçi yorum, kuş beyinli kadınlarda adam olanlara degil kas yıgınlarına gidiyor sonrası malum

1|1
    0|0
  • Alçakgönüllülüğün çekiciliğini bilmiyorlar daha neyseee detaylandırmayalım :D

1|0
    0|0
  • Sağlık için yapan görmedim

2|0
    0|0
  • Kimse inkar etmesin bunu. Herkesin yapma sebebi bu. 100 kişi spor yapıyosa bunların 90 dan fazlası 95 tanesi falan saplık mağlık umursamayan tipler. Sırf vücudum güzel olsun karşı cins bana baksın. Kızıyla erkeğiyle böyle.

1|0
    0|0
  • sağlık için yapıyorum diyenler fasa fiso alayı kibirlenmek için kızları etkilemek için yapıyo

1|0
    0|0
  • toplumdaki gereksiz bir sınıfdır bu mallar. aptal işte o , sende gülüp geç

1|0
    0|0
  • Ek spor olarak Fitness salonuna gittim az fit durayim. Kasli aletli bir sürü herif. Pazı büyükdukce atlet küçülüyor
    Dedim. ben efendi efendi devam edeyim teakwondo ma.
    Madem kas sahibiyim neden göstermiyorum mantığı var galiba.

1|0
    0|0
  • ben sporu sevdiğim için yaparım. halı saha da estetik açıdan jenerik gollerimi hemcinslerimin beğenmesi daha çok hoşuma gidiyor. basketbolda da öyleyim. attığım basketler için. önemli olan bir şeyi yaparken o hazzı almak. ben fazlasıyla alıyorum.

1|0
    0|1
  • Spor ilk önce sağlık için yapılır zaten o niyetle yapmayanlar aldıkları takviye ilaçlar nedeniyle erkenden bitiriyorlar vücudunu ben doğal yollarla fit kalmak icin cokda severek yapıyorum ama ne yalan söylim özgüven veriyo insana bunu kimsede inkar edemez

1|0
    0|0
  • Spor yapmiyorum..
    Ha yaptim onuda birini ya da karsi cinsi etkilemek icin yapmam 😕

1|0
    0|0
  • Hadi lan ordan kime susleniyonuz o zaman

1|1
    0|0
  • Basit karakterli insanlar

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    45

Kızlar Ne Diyor 31

• Bu, sporu başkası için yaptığı anlamına gelmez;sadece motivasyon sağlıyor. Ayrıca, büyük ihtimalle çocuğun öyle bir niyeti filan da yoktu kendi kendine gelin güvey oldun:)

1|3
    0|0
    • Çabamın bu olmadığını söyledim zaten. Anlamamakta ısrar etmenin nedeni:
      -Burnundan kıl aldırmamak, geri basmamak ve
      -İşine gelmemesi
      Başka açıklaması yok.

• İşime gelmiyor. Görüş için tsk🌹

• Haklısın kanka. Bence de sporu gösteriş için yapanlar çok itici. Hatta burada soru soranlar var ya kaslarını göstererek, onlar da itici. Hatta ve hatta bir de profil fotoğrafında kaslı şekil şukul yapanlar daha da bir itici.

Bunun sorusunu sormuştum eski hesapta bana onu hatırlattın şimdi. 😂

1|1
    0|1
    • Ahahaha evet knk iticiler itiliyoruz 😂 kaslı erkek seviyoz da kendi için yapanı böyle gösteriş için değil

• ya anlamıyorum kızlarda kıcına sekıl ve buyutmek ıcın spor yapıyor onlar gosterıs olmuyormu bız erkekler gayet hoş buluyorken sız kızlar beceremedıgınız şeylere çamur atıyorsunuz

• ben farklı dusunuyorum. o kas için ne kadar uğraşılıyor. kişi önce kendi için sonra başkaları için bakar kendine. pardon ama sixpack için o kadar uğraştıysam bunu da herkese göstermek isterim diye düşünmenin kötü bir tarafı yok bence. Ben takdir ederim gördüğümde

1|3
    0|0
    • Helal olsun sana aynı benim gibi düşünüyorsun hiçbir şey yapmadan otururlar tembel ezik takımı aylarca emek vermiş vücut yapmış birini gördüklerinde de b. o. k atarlar bana çok oluyor bu durum ondan biliyorum

• İticilik akıyo, ölümüne iğrenebilirim böylelerinden😢

1|1
    0|0
    • İğrendim bende 😔 neredeyse Nick Batemandan da iğrenicektim onun yüzünden kıl payı kurtuldum. Nick ❤ben

• Neden eski oldu😩

• Kavga ettik terk ettim. Başka bir kızla başlamış. Yakışıklıydı ama o da ben de yeni aşklara yelken açtık. yenisi Tyler Hoechlin enişten

• Sporun etkileyici bir tarafı yok benim gözümde. Spor yapmıyorum ama yapsam bile sağlığım için yaparım.

1|1
    0|0
  • bir insan ilk kendi için birşeyler yapmalı

1|0
    0|0
  • Gereksiz

1|0
    0|0
  • Ne yazik ki spor salonlarındaki çoğu erkek karşı cinsi etkilemek için yapıyor, zannediyorlar ki kasları olunca bütün kızlar peşlerinden koşacak

2|0
    0|5
    • Ne alaka ben kendimi öyle gördüğümde mutlu olduğum ve sporu sevdiğim için yapıyorum ayrıca kızlar peşimden koşsun diye değil sevdiğim beni seven yani ileride evleneceğim kişi için yaparım bir kadın için yapıcaksamda neden her konuda genelleme yapılıyor

• Kudurmuşlar boşver 😂

• :D Haklısın

• Böyle aptallardan nefret ediyorum. Bu yüzden kaslı değil fit erkekleri beğeniyorum. Kas yapanların çoğunun beyin kası yok.

1|0
    0|0
  • onlar herkesten önce yıpranacaklar

1|0
    0|0
  • Her insan karşı cinse hoş görünmek için bir şeyler yapar. Bu doğal bir şey.

1|0
    0|0
  • Kaslarıyla gösteriş yapmak isteyen varsa bana yapabilir asdf

1|0
    0|0
  • mesela ben Türkiye'de erkek, kadın hiç cinsiyet farketmez, ben ve ya bir barkaşı tacize, gaspa, darpa uğramak üzereyse kendimi ya da başkalarını korumak için taekwon-do ya gidiyorum. bu gerekçeyi verince ise küfür ediyor, gösteriş için yaptığmı söylüyorlar

1|0
    0|0
  • Ezik psikolojilerini tatmin etmeye çalışıyorlar. Kas göstermek için spor yapan adamın kastan başka gösterecek vasfı yok demektir.
    Öyle olunca ha marketteki balon, ha balkondaki moron.

1|0
    0|0
  • beynim yok ama kaslarım var bebeğim itemi jsjsjs

1|0
    0|0
  • saçmalık.

1|0
    0|0
  • komigime gidiyorlar ama ben etkilenmiyorum

1|0
    0|0
  • Beyne sahip değiller