Şu abartı kas yığını olan arkadaşlar nerdeler?

Ya bilmiyorum kaslı insanlara karşı bir soğukluk hissediyorum. Tabiri caizse itici geliyorlar.. nolur kas yapmayın yapıyorsanız da abartmayın
...
Tabi bu benim düşüncem. Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
@sahinhatay

0|1
1040

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sporu yapan karı kız için yapmıyor zaten, yani kızların ne düşündüğü pekte önemli değil bu konuda

2|1
    3|2

En İyi Kız Görüşü

• Bişi sanıyorlar kendilerini canım onlar. Bide demezler mi biz kız için yapmıyoruz diye. Kız için yapmıyorsanız niye kızların yanından geçerken kasıla kasıla gidiyorsunuz ya da üstünüzü çıkartmalar ya da ağırlıklarla şov yapmalar felan :D Profil fotosu yapmalar etiketlemeler felan :D Bide lütfen şu hapları tozları içmeyin alerji yapıyor salıp salıp duruyorsunuz ter kokusundan çok sizin gaz kokunuzu alıyoruz fjaskljflsad :D
    Hepsi değil tabi %98 lik kesimi kız için %1 lik kesimi kendi için %1 liği ise müsabakalar için.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 39

• tamamiyle katılıyorum

1|1
    0|0
  • Katiliyorum +1

1|1
    0|0
  • beyin kası kafidir 😇😅

2|0
    0|0
  • Bende gittim fitness çok saçma bence spor dediğin yüzmek, basketbol, futbol ve uzak doğu sporları gibi olmalı bence

1|1
    0|1
  • 42 cm kol var yapana kadar bir sürü emek harcadım, erkeğin kadından farklı olması lazım fiziksel güç anlamında

0|0
    1|1
  • Yapan kendi için yapıyor sana sorucak halleri yok

0|1
    1|0
  • ben de tam hayvan gibi kas yapacaktim iyi ki soyledin tsk

1|1
    0|0
  • kesinlikle haklısın herşeyin fazlası zarar. vücud yapını bozmayacak şekilde kas yapın yeterli üçgen olmanın ne alemi var. 😂

1|1
    0|0
  • :D Bu düşünce candır Kas ne ya cok gereksiz hem

1|1
    0|0
  • Cok kasli degilim manken vucutluyim

1|0
    1|0
  • Türk kasi er zamn iyidir balkon salalim degilmi :)

1|0
    0|0
  • Normal derece olmalı

1|0
    0|0
  • bence de one ya oyle. artistler

1|0
    0|0
  • tamam

1|0
    0|0
  • ben yapıyorum ama abartmıyorum

1|0
    0|0
  • kas gerekli bir element ama fazlası kötü katılıyorum

1|0
    0|0
  • İnsanları 20 cm kollarla gezmeye teşvik edemezsin bu kadar kötü olamazsın değil mi? :D

1|0
    0|1
  • bızde normal var abartı kas yıgını ulkemızde olmaz genetıgımız el vermıyor onlar yag torbası genelde

1|0
    0|0
  • herşey normal
    fazla yok
    eksik yok
    yyyyyy... takıntı da olmaz ise harika olacak gibime geliyor...
    yanılıyorda olabilirim...

yanılıyor olmayıda hiç istemiyorum

0|0
    0|0
  • Sana göre mi şekil alcaz kezban seni.

0|0
    2|1
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 9

• Onlar da kendi kararları herkes ne isterse onu yapabilir ama bende abartı sevmiyorum. Dediğim gibi ama kendi kararları ve saygım sonsuz hep.

1|0
    0|0
  • Birincisi şunu abartili şekilde yapmayın ikincisi de kas yapamadığınız halde sacma sapan vücudunuzu kasip kasip foto çekip atmayın kabiz horozlar gibi oluyorsunuz

1|0
    0|0
  • senden yanayim kuzucuk

1|0
    0|0
  • Sevdiğim adam kaslı;gayet de memnunum. Sarkmaktan, buruşmaktansa sıkılaşmak her daim iyidir.

0|1
    0|0
  • katılıyorum

1|0
    0|0
  • kız deme böyle şeyler görsel zevkimizi mahvetme 😄

1|0
    0|0
  • Aşırı haklısın

0|0
    0|0
  • Aynen öyle