Gece ıssız bir sokakta yalnız yürümek zorunda kaldınız, aklınızdan neler geçer?

Gece ıssız bir sokakta yalnız başınıza evinize doğru gidiyorsunuz 15 dakika daha yürümelisiniz bu sırada aklınızdan neler geçer? Ne düşünürsünüz

Ben duyduğum her tıkırtıya in cin, hırsız katil, sapık der hızla kaçarım.

• O anda aklımdan neler geçmez ki bıçaklanmak mı dersin, kaçırılmak mı dersin
    A seç
  • Kötü hiçbir şey düşünmem tek düşüncem eve gidip uyumak olur
    B seç
  • Önüme çıkacak bir katilden kurtulmanın yollarını düşünürüm
    C seç
  • Diğer (belirtiniz)
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
3037

En İyi Erkek Görüşü

• ıssız yerlerde yürümek daha çok hoşuma gider. önümde arkamda birinin yürümesinden rahatsız olurum.

1|2
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 36

• Şöyle bir anımı anlatayım.

Bu yazın başında sırt çantamı alıp kafa nereye ben oraya geziyodum yurtdışında. Bi gün saraybosnanın havaalanına gece uyumaya :D (interrailciler bilir bı durumları) neyse saat 12de görevli gelip kapatıyoruz demez mi? Sıçtık dedim. Neyse 2-3 km lik ıssı bir yol vardı. Köpekler her yerde, sülükler yerde, arabalar tek tük vs. En karanlık yere geldiğimde bıçağımı bileğime acil durumlarda aşağı kayıp elime düşecek şekilde ayarlamıştım. Biri gelirse fantastik film karelerini aratmayacak şeyler hayal ederdim. Ama şükür bir sıkıntı olmadı. Siz siz olun girmeyin karanlık yola :D

1|0
    0|0
  • Genelde kimsenin olmadığı sokaklardan gidiyorum.Belki bir ürkek ceylan çıkar, belki etraf urfanın etrafına benzer diye :( asdfgh ne düşüncem, bu yoldan daha kısa çeker heralde diye düşünürüm.

1|0
    0|1
  • Gözlerim hep etrafı keser.Ulan derim inşallah şimdi köşeyi dönünce önüme bir köpek dikilmez de tabanları ağrıtmayız boş yere.

Köpek fobim varda biraz.:)

1|0
    0|0
  • gece ıssız bir sokakta neler olabileceğinin en güzel cevabı; Eskişehirde Ali ismail korkmaz'ın bir gece başına gelenleri ama unutmayın özellikle BAŞINA gelenleri ibretle izleyip tecrübe edinebilirsiniz...Bu ülkenin utançları asla bitmez..saygılar hepinize..

1|0
    0|0
  • Kötü hiçbir şey düşünmem tek düşüncem eve gidip uyumak olur

1|0
    0|0
  • aklıma tüküreyim derim bir parayı bulamadık hala yürüyoz , yürümek sana vebal der kendime söverim sağdansoldan gelen seslerede sinirlenirim

1|0
    0|0
  • Koydeki eve gidiyorum bazen gündüz yarim saat gece 10-15 dk evdeyim :D

1|0
    0|0
  • Önümdeki taşa vururum.. derin mi diye sokak diye dınlerim tın tın gidişini dsa

1|0
    0|1
  • O anda aklımdan neler geçmez ki bıçaklanmak mı dersin, kaçırılmak mı dersin

1|0
    0|0
  • Takmam ben pek direk eve gitmeyi düşünürüm o gün bişey yaşadıysam akılda kalıcı onuda düşünebilirm :D

1|0
    0|0
  • Ben onlardan falan değil de o serefsiz sokak köpekleri yokmu kovalayan havlayan veya aniden önüne atılan kediler hah işte onlardan acayip tırsarım :D

1|0
    0|0
  • düşünmüyodum hiç bişey aklıma soktun teşekkür ederim. artık hep arkama bakıcam senin yüzünden.

1|0
    0|1
  • O anda aklımdan neler geçmez ki ...Birini görürsem belki bıçaklar,belki çantasını veya cüzdanını çalar belki tecavüz ederim. Hahahaha..

2|0
    0|1
  • D şıkkı dedim.

Gündüz vakti, kalabalık bir caddede yürürken ne hissediyorsam, öyle hissederim.

2|1
    0|0
  • Bir boh da olmaz. Lazım ya, bulmaz beni ölüm.

1|0
    0|0
  • Karanlık ve ıssız bir yer çok hoşuma giderdi ve karanlığı kullanarak kamufle olup yürürdüm herhangi bir tehlikeye karşı

1|0
    0|0
  • yagmur yagmis ise oturur 1 sigara icerim gecelleri severim

1|0
    0|1
  • Gece ıssız bir sokakta yalnız yürürsem aklımdan ; Niye bu sokakta kimse yok lan? diye geçer.

1|0
    0|0
  • hiçbişey geçmez aklımdan bir sigara yakarım yürürüm ohh ne güzel kimse yok mis gibi

1|0
    0|0
    • çok rahatsın

• benim babam da ormanda gece tek başına yürüyüşlere çıkardı hiç unutmam domuzların kurtların arasında, kafayı yemiş adam

• hahaha ne guzel domuz kurt bizde insaniz ve daha akilliyiz korkmak yersiz ;)

• Takarım kulaklığımı önüme bakar yürürüm :D

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 30

• Ben başka bir kızla beraber oldum ve erken boşaldım. Çok müzdaribim, prezervatif kullanmam lazım dedi ve işi bitirdi. Hızla giyindik. Şaplak yemiş gibiydim, suratıma yani. Hızla sordum şu başka kız olayını. Benden seksi miydi? 34 numara bayan terliklerinin sahibi o muydu? Benim ayaklar 40 numaraydı, haliyle benim için alınmamıştı o terlikler. En önemlisi onu orgazm edebilmiş miydi? Evet, yukarıdakilerin hiçbirini sormamıştım ama bu bilgi önemliydi. Bizzat soruyu sordum hemen. "mmm.. bir düşüneyim, hayır." dedi. Bu soru onu incitmiş olacak ki daha bir sinirle devam etti neden tek eşli olmak istemediğine. Asla vahşileşmeyecektim. İnsanlığımdan ödün vermeyecektim. Reddettiğim teklifini birden reddetmemem gerektiğini anladım. Çantamı aldım. "O çanta nesi?" dedi. "Sorun yok, " dedim "Kucağımda durabilir." Bir süre daha zırvalarını dinledikten sonra "Benim treni yakalamam gerek," dedim " Gidiyor musun?" Bir şey söylemeden kapıya yöneldim. Arkamdan "Beklee, seni bırakayııımm..." diye donuyla koşuştururken çaatt kapıyı çarptım ve apartmandan çıktıktan sonra koşmaya başladım. Alabildiğine koşuyordum. Bu iş bitmişti. Unutacaktım onu. Küçücük bir ağaçlık alanda, belki bir orman kalıntısı bilemiyorum, sokak lambalarının esamesi yoktu. Tam arkamdan gelen bir aracın ışığında gölgemi gördüm, kenara çekilmem gerekiyordu arkama baktım. Aynı ışıkta bana doğru yürüyen bir insan silüeti gördüm. Yürüyüşüyle arkadaşıma çok benziyordu. Özür dilemek ya da en azından istasyona kadar beni bırakmak için geri geldiğini düşündüm. Biraz yaklaştığında gelen o değildi. Orta yaşın üzerinde bir adamdı gelen. Bunu gördüğümde alabildiğine koşmam gerektiğini hatırladım. Treni yakalamam gerekiyordu. Yeterince koştuğumda artık yürüsem de olur diye düşündüm. Arkamı bir döndüm ve onu gördüm. Orta yaşlı adamı. Neden bu kadar yakınımdaydı? Neyse canım, yürüyordu. Yürüyemez miydi? O da insandı sonuçta ve yürüyordu işte. Yalnız her an irkilip arkamı dönmeme sebep olan bir şey vardı onda ve süratle irkilerek başımı çeviriyordum. O sırada korkunç bir görü gördüm ve iyisi mi ben bu adamdan biraz uzaklaşayım ve öne geçmesine izin vereyim nasıl olsa yol geniş, dedim. Adam beni geçtikten sonra arkasından yolun karşısına geçmek istememle adamın el bileğimi kavraması bir oldu. "Nereye gidiyorsun, ha, nereye gidiyorsun?" "Bırak beni," dedim. "Nereye gidiyorsun, nereye, nereye?" "DOKUNMA BANA, DOKUNMA BANA, DOKUNMA BANA" diye yüksek sesle bağırdım. Sesimin yüksekliğinden mi, öfkemden mi, 200 metre ötede bir güvenlik kulübesi olmasından mı kaynaklandı bilmiyorum ama korkup gitmeye başladı. Güvenlik kulübesine koşup onu şikayet ettim. Hızla uzaklaştığından küçülmüş olan silüetini işaret ettim. Görevlinin yapacağı bir şey yoktu artık. Uyku sersemiydi zaten. Kolumda hala elinin dokunduğu yerin hissi vardı. İğrence yakın bir deneyim.

2|1
    2|1
    • höh fantastik kurguya bak :D

• okudugumuzu anlama egitimine hosgeldiniz. prezervatifi benim tKtigimi cikardiniz ya helal olsun.

• Yazdığım tarih 2013. İki yıl önce. Gerçek hikayeme kurgu demişler ya! alacakları olsun. :))

• Ben çok yürüdüm öyle sokaklarda..Çok şükür korudu meleklerim..Acayipte hoştur keyfi..

Bilakis gündüz vakti vızır araba ve pürtelaş insan kaynayan sokaklardan geçerken daha tehlike altında görüyorum kendimi:)

1|0
    0|0
  • Gece hiç yalnız başıma ıssız bir sokakta kalmadım

arkamdan birimi geliyo acep diye 3.5 atarım yusuf yusuf..

1|0
    0|0
  • ''Tecavüze uğramadım, gasp edilmedim.. acaba kutsal bi' insan mıyım?'' diye düşünürüm.

3|2
    1|1
  • telefon elimde 155 tuşlanmış sadece ara'ya basmak kalmış parmağım da üzerinde olur. bir de etrafı keserim biri çıksa nasıl etkisiz hale getirirm diye. sonra da çantama biber gazı koysaydım keşke diye söylenirim. çok tırstım lan asdfgh

1|0
    0|0
  • valla tüm kötü şeyler geçer aklımdan :(

1|0
    0|0
  • mal gibi yürüyorum ben ya.

1|0
    0|0
  • A şıkkı.

Sapığı, kapkaççısı,katili her şey geçer aklımdan. :D

1|0
    0|0
  • Gece hava genellikle soğuk ve temiz olur. Havayı içime çeker, zihnimi temizlerim. Ve kafamı kaldırıp yıldızlara bakarım :)

1|0
    0|0
  • Korkak değilimdir bu konularda. Bişicik olmaz ALLAH 'a emanet :)

1|0
    0|0
  • arkamda biri var mi

1|0
    0|0
  • Biri takip ediyor mu acaba? :/

1|0
    0|0
  • takarım kapşonumu kafama, asıl psikopat benmişim gibi davranırım ve sessizce süzülürüm sokaktan. bulaşabilene aşkolsun :)

1|0
    0|0
  • cinleri falan dusunurum

1|0
    0|0
  • Dua okurum.

1|0
    0|0
  • Bildiğim bütün duaları okurum :D

1|0
    0|0
  • Aynı şeyleri düşünüyorm diim :D

1|0
    0|0
  • kesin şu köşede bir şey var . bak bak işte gölge geçti.. anneeeeeeeeeeeeeeeeee

1|0
    0|0
  • vallahi o an aklımdan geçen tek şey bilmediğim duaları bile okumak olur :D

1|0
    0|0
  • ben B dedim

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    10
Yükleniyor...