Hiç annenizin/babanızın gerçekten yaşlanıyor olduğunu görebildiniz mi?

Gizli Üye
Dün babam geç saatte eve geldi.. 12 bin işçisi ile greve çıktı. babam onların haklarını koruyor.sendika başkanı.zor günler geçiriyor.hiç onu öyle yorgun, bitkin ve yaşlanmış görmemiştim çok üzüldüm :((

(44 yaşında)kabullenemiyorum ama onlar yaşlanıyor sanırım:(

peki sizler ne durumdasınız?annesinin babasının ne zorluklar çekerek çalıştığını fark eden var mı?
Güncellemeler
+1 yıl
benim babamında görünüşü 25-30 yaşında genç duruyor ama o yılların yorgunluğu bir anda yüzüne vurmuştu hissettim çok garip oldum :(
Hiç annenizin/babanızın gerçekten yaşlanıyor olduğunu görebildiniz mi?