6 saniye boyunca gözünüzü hiç ayırmadan bakmayın insanlara :D

Bir keresinde gazetede bir yazı okumuştum bir insan 6 saniye boyuca gözünü ayırmadan çevresindeki birine bakıyorsa ya onla sevişmek istiyodur ya da öldürmek .İlk başta umursamadım haliyle 3 gün sonra ablamla tatil için muğlaya gidiyodum otobüsle daha 13 yaşında felandım heralde bir kadının bana baktığını gördüm ve saymaya başladım 1-2-3-4-5-6 tabi ben bu kadının benimle sevişmek veya öldürmek istediğinden korkup hostese şikayet etmiştim sizine buna benzer salakça hikayeleriniz var mı ? :D

Güncellemeler:
cevaplayan herkese +1

0|0
410

En İyi Erkek Görüşü

• Eski patronum yanlış birşey yapınca durup dik dik bana bakardı iyiki çıkmışım işten lanet sapık gay :(

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Seni kandırmışlar cınıms .s

1|0
    0|0
  • Çakallarla dans'ta anlatıyor o kuralı. :D

1|0
    0|0
  • Olabilir Kardeşim :DD Gerçi benim sevdiğim kızla biz hergün 7-8 saniye bakışıyoruz ama Onun Beni Öldürmek İstediğini Sanmıyorum Demekki Kız Benimle Şevişmek İstiyr :DDD

1|0
    0|0
  • yaptığın şey gerçekten saçmaymış. ama küçükken elbette herkesin böyle bir hikayesi olmuştur.

1|0
    0|0
  • hakkaten salakça :DD

1|0
    0|0
  • yoo benim yok

1|0
    0|0
  • bütün kızlar seri katil mi yani :S:S

1|0
    0|0
  • demek ki çoğu kız beni öldürmek istiyormuşta haberim yok :P

1|0
    0|0
  • saçmaymış ...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Eski sevgilimle çok bakışırdık bende sayardım 5 dk da 10u geçtiği oluyordu dönüp dönüp baktığından bariz anlaşılırdı bir seneyi böyle bakışmalarla imalı laflarla devirdik ayrıca birbirimizi simanen tanıyoruz yani okuldan biri olarak :D Ne konuşma ne bişey, sonrası üç senelik ilişki işte. Biten bir ilişki.

1|0
    0|0
  • 6 saniye nedir ki ben arkadaşlarımda dakikalarca bakışıyorum hiç ayırmadan :)

Ne alakası var ben inanmıyorum.

1|0
    0|0
  • bu ikisinden ayrı olarak ya da onu çok aşık olmuştur :D

1|0
    0|0
  • bu soruyu okuyup bir kaç saniye boşlukta dolaşmak.

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;