Bazı sporların erkekler için olan resmi kıyafetleri vücudu çok belli etmiyor mu (resimli)?

Gizli Üye
Cimnastik, yüzme, kürek, atletizm, dalış veya güreş gibi bazı sporları yaparken giyilen resmi kıyafetler özellikle erkeklerin vücut hatlarını belli ediyorlar. Utanmıyor mu bu sporcular hiç olimpiyatlarda?
Bazı sporların erkekler için olan resmi kıyafetleri vücudu çok belli etmiyor mu (resimli)?