Kas yapan kızlar hakkında ne düşünürsünüz?

Soru açık ne düşünürsünüz kol kası ya da karın kası?

0|0
629

En İyi Erkek Görüşü

• Adamın dibidir Lan OnLar .D Bir Fitnessci OLarak Baklavalı kaslı Alayı Var yAni .D Takdir ediyorum.Spor yapan Fitt Fizikli Kızlar Adamdır Adam ! Benim Favorim Eva andressa ! ayrıca Cokda sexyler .D Benim Gibi Adonisli Baklavalı Bir eleman Fitt Sexy Kız Arkadas ister .Pp

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

• kas yapmayan la yan yana koysam tercihim kas yapan olur. insanın vucuduna bakması özen göstermesi güzel bişey aşırıya kaçmadan tabi

1|0
    0|0
  • Yagli olmasindansa kasli olsun daha iyi. Ama fazla sisirmesin kaslarini

1|0
    0|0
  • aşırı olmadığı sürece hoş bence

1|0
    0|0
  • saçlarını uzatan ve makyaj yapan erkek hakkında siz ne düşünüyorsanız onu düşünürüm makyaj size kas bize kalsın =(

0|0
    0|0
  • Sportif olmak her zaman iyidir ancak aşırıya kaçınca çok hoş olmuyor

1|0
    0|0
  • bence bir bayana yakışmıyor tüm estetikliği zerafeti alıp götürüyor, kadın teni yumuşak ve pürüzsüz olmalı... tamam spor iyidir sıkı vücut idealdir ama kas olayı bence hoş değil

0|0
    0|0
  • bence iyidegil kızın kendiiçin güzel birşey olabilir ama erkek için iyi degil düşünenizse kız arkadaşın var böyle ilk önceler normal kız hada sonra kas yapıyor o yumşacık pamuk gibi vucut yarma gül gibi sem sert bence hiç olmaz...

0|0
    0|0
  • Erkek gibi kız diye düşünürüm.O kızlardaki cazibe ve seksikik onda pek olmaz...

0|0
    0|0
  • sağlıklı olmak her insanın görevi... kaslı olunabiir .spor yapmak güzeldir .

0|0
    0|0
  • iğrenç kası ne yapcan lan :D kadın kız bayan avrat dediğin zarif ince güzel olacak kas ne amk ! kolları bacakları yumuşak olacak dokunduğunda içinde bir zariflik yumuşaklık hissedeceksin .

sexde işe yarayabilir o ayrı konu :D

0|0
    0|0
  • sexi oluyorlar ama abartılı olunca bozuyor bence

0|0
    0|0
  • itici geliyor. kas değilde normal spor yapsın formunu korusun yeter bence .

0|0
    0|0
  • kadın vücudud yuvarak hatları ve oarantılı halleriyle ilgi çeker halter yapıp kol pazusmu gösterecek ya da marataon yapıp bacak kaslarımı ...ne hale soktunuz kadınları karın kası le gelecek yumruk darbelerinemi karşı koyacak.

0|0
    0|0
  • öyle bir sevgilim olmasını çok isterdim harika vücutları olur ama aşırı kaçmasın kızlarda bakla yok artık

0|0
    0|0
  • kaslı değil de çünkü masküler erkek demek fit olursa daha güzel

0|0
    0|0
  • bence harika oluyor, çok yakıştırıyorum.

0|0
    0|0
  • fit olmak iyide kaslı olmak itici

0|0
    0|0
    • aşırıya kaçmadığı sürece nasıl

• aşırı olmadıgı sürece hoş durur. vücut sıkı fit durduğu için. bacak ve koldan ziyade karın tarafını calıstır

• kas yapmış diye düşünürüm :S

0|0
    0|0
  • kadın dediğin balık etli olur, kas yakışmaz bence ;)

0|0
    0|0
  • hiç yakışmıyor amele gibi oluyorlar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 6

• Bıngıl bıngıl olmaktan iyidir.

1|0
    1|0
  • abartı olmayanı gayet sexy duruyor .

1|0
    0|0
  • Fazlası güzel durmuyor

0|1
    0|0
  • Ben de yaptım, ama ne işe yaradı gel bir sor?

0|3
    0|0
  • aslında itici yani kaslar erkeklerde iyii duruyor gerek yok saçma.

0|1
    0|0
  • Ölçüyü kaçırmassa iyi durur

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;