Pmyo da boy önemi nasildir?

Pmyo icin kadinlarda boy siniri 1.62 ve benim boyum 1.65.
Alinma ihtimalim nasil dir? Duyduguma göre ve bazi polislerden aldigim cevaplar üzerinden, 170 cm boyunda olanlar ön sirada yani sanslari daha yüksek. Sinavlarda bile "onlardan" iyi olursan fark etmez onlar sirf boylari icin alinirlarmis. Bu konuda bilgi olanlar cevap veririse sevinirim :)

0|0
46

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle birşey yok , sen sınırı geçiyorsan boy konusunda eşitsiniz diğer kriterlere bakılır. Yani sporda senden uzundan daha kısa surede yaparsan sen avantajlı olursun

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şöyle diyim boyu ölçen ibre seni hertürlü 2-3 cm düşük gösteriyor. Benim en büyük abim lisede bir arkadası ile denemişti. Abim kendisi demişti 2-3 cm kısa ölçüyolar diye uzun boy hertürlü şart yani. Allah hakkında hayırlısını versınde ben boydan bir sıkıntı cıkacagını düşünüyorum kardeşim. Ginede umudunu yitirme. Yaş kaç bilmiyorum ama uzama hareketleri yap basket oyna asıl. Uykunada dikkat et 8 saat uyu. Bide bişey sorcam yaş sınırı 28 di dimi

1|0
    0|0
    • yasim 18 ve zaten kafaya taktim ben polisligi ama yinede hakli olabilir sin yani boy dan sikinti cikar ve tavsiye etigin seyler faydasi olur mu bilmem ki :) yas siniri 26 di öyle aklimda kaldi yani

• bir yazsana :D

• Olur yazıyorum :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Alınırsın çok çalış

1|0
    0|0
  • Benim kiz kuzende olamadi bankaci Şu an bana devretti bayragii😋umarim olursun

1|0
    0|0
  • 1.62 olunan sınırı 1.65 olarak geçiyorsan alınma ihtimalin 3 cm olarak kolaydır... Tabiri caiz ise dobra ve tatlı sertlik bu işte boyu unutturabilir 😉

1|0
    0|0
  • o boy ölçen alet kafayi bastirio biraz ben 1:81 im orda 1:77 çıkmiştim mesela

1|0
    0|0
  • Her zaman torpil olayları olur lakin senin boy yeterli takma kafana bende pmyo istiyorum inşallah gireriz

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• valla insiyatife kalabilrsn

1|0
    0|0
    • yani 1.65 dedinya hep bir gerçektr 2 cm kısa ölçtükleri. yani 1.63 falanla geçersn ama artık çeviğe uzun adam arıyorlar. ondn geçsen bile eğer sallıyorm 100 kız var ortalama yüksekse bir şekilde seni elerler. anladnmı

• Yok be sadece boyla ilgili olduğunu sanmıyorum onun 😂

0|0
    0|0
  • nasil basvurabiliriz pmyo ya bide kac yas basvurabiyo bilgi verir. isiniz ya

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;