Bir kız ne yapsa ona kanınız kaynar, içiniz ısınır?

hayalürünü
hani diyosunuz ya hep sevdiğiniz kızlara sana şurdan ısındım.. şurdan kanım kaynadı.. şunu yaptında hayran oldum filan.. sizin nasıl içinz ısınıyo bir kıza?
Güncellemeler
+1 yıl
şimdi ben ağlayan bir erkek gördüm mü hemen kanım kaynıyor.. bir ısınıveriyorum hemen ona.. onun derdi benim derdim oluveriyo bir anda.. vallahi bak ben ciddiyim. kötü bişey bu aslında neden bir anda o kadar yakın hissediyorum ki dimi.. belki sevgilisi var belki evli.. kötü bişey işte.. sizde ağlayan kız görseniz ben gibi mi hissedersiniz?
Bir kız ne yapsa ona kanınız kaynar, içiniz ısınır?