Spor salonları Aylık ücretleri ortalama ne kadar?

Kapalılara özel spor salonları var mı ve 8 kg vermek istiyorum spor yaparak ne kadar sürede verebilirim. hiç gitmedim bir bilgim yok gidenler bilgilendirirse sevinirim. ve ücretleri ne kadar oluyor?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kapalı bayanlara olmasa da, bayanlara özel spor salonları oluyor benim bildiğim. Bfit, portakal spor vs. Ben tospaga. com diye bir siteden buldum sadece bayanlara özel olan bir spor salonu Bahçelievlerde.

0|0
    0|0
    • Fiyatları genel olarak 100-150 oluyor ay olarak vurduğunda. Ama bazı yerler sadece 1 ay kabul etmiyor (3 ay 400 vs)

Erkekler Ne Diyor 7

• Ücretleri 70-80 TL civarıdır, kilo vermek sadece spor yapmakla olmaz %60 beslenme işidir. Gerçekten beslenmene dikkat edersen ve haftada 4 günden ortlama 1bucuk saatini spor salonunda verimli bir şekilde geçirirsen bir ayda çok rahat 5kg hatta üstünü verebilirsin. Ama azim önemli

1|0
    0|0
  • Sivas'ta 50-80 TL arası değişiyor. Karışık salonlara değil ayrı olan salonlara gitmelisiniz 8 kg kilo ise 5 6 aylık hedefte sağlıklı bir şekilde verilir ancak sağlıklı istemiyorsan 2 aydada verilir

1|0
    0|0
  • Antalya da 70-100 arası değişiyor

1|0
    0|0
  • 75 -150 arası bayanlara ayrı olanlar var

1|0
    0|0
  • Hayat zaten yorucu nabcan sporu 😀

1|0
    0|0
  • 200 faln

1|0
    0|0
  • alti ay icin 200 civarı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Geçen gün bir spor salonu 6 aylık 790 Tl diye afiş asmıştı. Fena değilde. Herhalde ortalama bu civardadır.

1|0
    0|0
  • 50-80 arası değişir. diyetle birlikte 8 kiloyu metabolizma hızına göre 1.5-2 ay arası bir sürede verebilirsin. Sadece spor sana kilo verdirmez. Spor sadece bu süreçte fiziğine şekil verecek. Su tüketimini arttır ilk 2 hafta ödem atarsın zayıflamış gibi görünürsün.

1|0
    0|0
    • Bölgesel zayıflamak istiyotum zaten sadece göbek karın bölgemizde yağlanma var bunun için evde yapabileceğim bir egzersiz var mı

Yükleniyor... ;