Kaslı kadınlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

bende gayet hoş ve alımlı gözüküyor. kaslı kadınlar hakkında ne düşünüyorsunuz??

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu resmdeki iyi ama daha fazlası iğrenc

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tabiki bakımlı, fit bir vücuda, güçlü, sağlıklı bir kadına kim hay8r der? Çok güel ve hoş ama daha da fazlası sonrası açısından kötü yani. Bu resimdeki veli muhteşem yani...

0|1
    0|0
    • Dokunmatik telefonun azizliği ile bazı yazım hatalarım oluyor, daha dikkatli olacağım, özür diliyorum...

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu ablaya yakışmış, bazılarına hiç yakışmıyor

0|1
    0|0
  • Bu abla iyi :) daha kaslı olan kadınlar var ben korkuyorum onların dış gorunuse nden

0|1
    0|0
  • E tabi resme göre değerlendirirsek nefis duruyor. Ama kadın dediğin böyle kıvrımlı hatlara sahip olmalı bence
    Saçmalamayın ne kıskanması

0|0
    0|0
    • çalışırsan sende harika olursun. sabir azim ve istekle alakalı :) yani bu hatun 10 numara değil mi?

• E var zaten ama ayvasından 😆

• tamam işte yak onu daha seksi ol seni düşünüyorum kız ben 😇

• Bence iki çizgi görünse yeter bu kadarı bile itici

0|0
    0|0
    • Kadın narindir, yumuşak hatları, seksi kıvrımları, gülüşü ile, aklı ve zekası ile, ruhu ve duygusallığı ile muhteşemdir ve asla aş8rıya kaçıp uzaklaşmamalı bu görüntüsünden...

• Olmuyor olmuyor ama olacak :D

• çalışıyor musun yoksa bak ben hastayım ama yine de salona gidicem bugün pes etme :)

• İtici.

0|0
    0|0
    • neden çok seksi duruyor. tabi türk milleti göbekli kadınlara alışık olduğu için.

Erkekler Ne Diyor 29

• BU İYİ DAHA FAZLASI İTİCİ

0|1
    0|0
  • Çok kaslı olmadığı sürece güzeller.

0|1
    0|0
  • fotoğraftaki ki gibi bir hatun kişinin bane bakmiyacagi için haklarında yorum yapamiyomm

0|1
    0|0
    • sende spor yapıp iyi bir vücut yaparsan bakarlar. göbek yapıp evde yatarsan böyle bir şeye ulaşamazsın zaten

• kardeşim sağlıklı beslen iyi antrenman yap güzel dinlen vücudunu yaparsın. sana getirileri şu olur her yerde göze çarparsın. özgüvenin yükselir kendine güvenin artar giydiğin elbiseyi kıyafeti doldurursun mutlu olursun falan falan.

• haklısın herkulcum training bile bana spor sayılıyor. ;) ;)

• Yakışır ya bence.

0|1
    0|0
  • (Bana göre ) bir kadını kadın yapan uzun ve yuvarlak hatlardır.
    Ama fazla kıvrım da göze hoş gelmez elbette.

0|0
    0|0
    • kardeşim. sen bir jen selter e baksana fazla kıvrım diyorsun bide onu gör hoş mu değil mi

• Böyleyse güzel😍😍seksi ama her bayanda böyle durmuyor😊

0|0
    0|0
    • aşırıya kaçanlar hariç çoğunda böyle duruyor valla :)

• 😂 ya ne diyim sana kullanmadim diyorum 😂 insanin doğal yollarla neler başardıklarını bir bilsen bak bir videom vardı atılıyorsa buraya aticam. bu arada gururumu okşadın yemin ediyorum kullanmadığım halde gücüm sayesinde kullandın dedin ya valla hoşuma gitti yalan yok :)

• Tamam tamam öyle olsun 😂😂😂😂😂

• İticiler ya

0|0
    0|0
  • hafif kaslı güzel fazlası itici

0|1
    0|0
  • Masallah;)

0|1
    0|0
  • cekiciler

0|0
    0|0
  • zeyna vardı bir ara

0|0
    0|0
  • Karın kasları iyi de kol kasları itici geliyo bana

0|0
    0|0
  • Bunun boyu çok kısa ama

0|0
    0|0
  • Yerim diyorum

0|0
    0|0
  • kaslı kadınları oldum olası sevmem. kadın dediğin ince narin pamuk gibi olacak. çıtı pıtı olacak. dokunmaya kıyamayacaksın

0|0
    0|0
    • onlarda sen beğen diye yapıyorlar sanki 😂

• mesele onların neden kas yaptığı değil. mesele bizim onlar hakkında ne düşündüğümüz. kas yerine biraz beyin yapsaydın keşke

• Kendine baktigini ve kendine bakan değer veren birinin herkese hrseye saygılı ve değer vereceģini düşünürüm

0|0
    0|0
  • Bu kadarı fena değil

0|0
    0|0
  • Kızlara kas yakışmıyor bu kadın istisna olmus kızlar belini inceltsin squat yapsın sıkılaşsın yeter kıvrımlı hatlar onemli kas yakışmıyor

0|0
    0|0
  • bu beni teke tekte alır mk

0|0
    0|0
  • Ben zayıf kadınları çok beğenmiyorum hafif balık etli olmalı kadın

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9
Yükleniyor... ;