Sizce bir kız için kadın erkek karışık olan spor salonuna gitmek doğru mu?

Sizce bir kız için kadın erkek karışık olan spor salonuna gitmek doğru mu?Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Kızdan kastın bulundugu konum acisindan nezih, algisi ve disa donuk davranislari bakimindan muhafazakar bir kesime mensup oluşu ise dusuncem suki kisi kendini biliyorsa sorun teskil etmeyecek bir hadise.

1|0
    0|0
    • Kız olan kişi benim :D. Spor salonuna yaZılmayı düşünüyorum. Bizim mahalleye çok yakın. Sırf yakın diye. Ama kız erkek karışık işte. Bilemiyorum yani nasıl olur

• Çok tatlıymış ☺️

Erkekler Ne Diyor 36

• elbette ki doğru.. ne var yani bunda? her ortamda kadın erkek karışık oluyorda sporda neden ayrım olsun ki

2|0
    0|0
  • Neden yanlış olsun. Elbette sakıncası yok.

1|0
    0|0
  • gidebileceğin yerler : izmirin heryeri.. İstanbulun antalyanın muğlanın ve ankaranın elit yerleri... Türkiye de başka yerde gitmen çok zor...

1|0
    0|0
  • Yanlis ne olabilir ki hemsehrim? amac sadece spor yapmaksa gidilebilir ama vakit gecirmek için gidilcek bir yer degil

1|0
    0|0
  • Evet doğru çünkü neden doğru olmasn

1|0
    0|0
  • Neden olmasın, sonuçta dediğin gibi karışık. Her iki cinsiyete de hizmet vermesi için tasarlanmış...

1|0
    0|0
  • Karaktere göre değişir bence, karşı cinsle aynı ortamda bulunmak isteyenler için sıkıntı olmaz, çekinen tayfa rahat edemez

1|0
    0|0
  • Doğru fakat gittin mekan önemli keko semtlerindeki spor salonlarına gitmemeni öneririm rahat edemezsin.

1|0
    0|0
  • spor salonunda adamı köşeye sıkıştırmıyolar ne sakıncası var

1|0
    0|0
  • ben sevdiğim kizi öyle tek başina spora falan birakmam gidicekse benle gidicek yoksa gitmicek nolmuş yani orda ter kokulu milletin onca sapin içinde gözleriyle yedirmem yarimi

1|0
    0|0
  • doğru :D

1|0
    0|0
  • Yanlış değil

1|0
    0|0
  • bir yanlışlık yoktur ama sapkınlık eden varsa atılmalıdır

1|0
    0|0
  • Sen söyle?

1|0
    0|0
  • düşün tam ağırlığı kaldırıyorsun önğnde taytlı kız domalıyor sen ağırlı elinden düşürüyorsun ama ayakların acımıyor neden orta bacak devrede:)

0|1
    1|1
  • Elit bir yer ise sıkıntı olmaz barzolarr ve hanzolarr varsa sıkıntı olur

1|0
    0|0
  • sen duzgun giyinirsen dar dar sort giyip erkeklerin onunde yamuk yumuk hareketler yapmazsan duzgun bir salona gidersen sanmıyorum seni goz hapsine alacak kertenkelelerin olacagini

1|0
    0|0
  • Olabilir. sadece tek kadın sen değilsen tabiki

1|0
    0|0
  • bişi olacak değil ya, en fazla tahrik oluruz :D

0|1
    1|0
  • Benim için bir sakıncası yok.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben gidiyorum hiç bir şeyde olmuyor bakan eden ise konu sokaktada oluyor

1|0
    0|1
  • Normal yani

1|0
    0|1
  • Ben kendi açımdan rahat edemem. O yüzden kadınların ve erkeklerin seanslarının olduğu salona gidiyorum. Ama tercih meselesi tabi doğruluğu tartışılır.

1|0
    0|1
  • Bence doğru değil rahat olmaz

1|1
    0|1
  • Ne var bunda

1|0
    0|1
  • Ben gittim bir zararını görmedim. Tabi rahatsız edilmek istemiyorsan kılık kıyafete çeki düzen şart.

1|0
    0|1
  • niye yanlış olsun ki

1|0
    0|1
  • yanlış

0|0
    0|1
  • problem değil

1|0
    0|1
  • Bence sizin gibi düşünen insanların sokağa salınmaması lazım ama neyse.

0|0
    0|1
Yükleniyor... ;