Bir erkek tek kaşını kaldırarak bir kızı inceliyorsa ne düşünüyordur?

Gizli Üye
Karşı cinsten birisi sizin karşınıza geçip yan gözüyle bir kaşını kaldırarak siz uzun uzun i inceliyorsa ve siz onun bakışını yakaladığınızda kafasını başka yöne çeviriyorsa bu durumda sizin hakkınızda ne düşünüyor olabilir. Özellikle bunu yapan bir erkekse,kız için ne düşünmüştür
Bir erkek tek kaşını kaldırarak bir kızı inceliyorsa ne düşünüyordur?