Kuaförler neden hep kızların saçlarını istediğinden daha kısa ve kötü keser?

Tüm kızların başına gelmiştir. Tüm kuaförlerde saç kesme hastalıgı var resmen. İstediğimiz modeli söyleriz aksine daha kısa ve kötü keserler. Bu her kızın korkulu rüyası haline gelmiştir. Hepimizin bu saç derdi yüzünden ağladığı olmuştur. Sizce bunun sebebi ne ? ve sizinde başınıza böyle şeyler geldi mi hadi tartışalım :))

0|0
205

En İyi Kız Görüşü

• bu sebepten güvendiğin bir kuaför bulup yıllarca değiştirmeyeceksin.

benm kuaförüm saçımı benden çok düşünür. keseceğim zaman geldiğnde benm söylememe bile gerek kalmaz uçlardan alalım der boyamı halleder. hatta 2-3 yıldır boya konusnda çok müdahale etmiyorum onun zevkine çok güveniyorum ve yanılmıyorum.

bu nedenle doğru kuaförü bulmak ve zevklerinzin tutması çok önemli. benm kuaförm benm için iyi ama başkası için rezalet olabilir. doğru frekans yakalamak önemli.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• XAmorin'e katılyorum. Aynı durum erkek kuaförlerinde de var.

Benim berberimin cep telefonu bile vardır bende. Ararım "müsait misin" diye sorar öyle giderim adama :) Sohbet muhabbetimize doyum olmaz zaten. Pozitif adamları seviyorum.

Değdirmemesi de ayrı güzel (erkekler anlar ne dediğimi).

0|0
    0|0
  • tekrar tekrar gelsinler diye

veya sacini kestiren kiz iyi tarif edemez ve kuaforde ona uygun birseyler cikartir

0|0
    0|0
  • tamamen sizin hatanız

kuaförünüzün sacınızı kısa ve kötü kesecegine odaklanırsan o olur

tam aksini dene

de ki

kuaförüm sacımı öyle güzelikle kesecek ki herkez hayran olacak

olumluyu düşün olumluyu yaşa

0|0
    0|0
  • Terziler ve kuaförler hep böyledir. Sen istediğin kadar anlat. Kafasına göre yprumlayıp, kendi istediği şekilde yapıyor. İyisine gitmek lazım.

0|0
    0|0
  • Aynı şey berberlerde de oluyor.Bir tane tam istediğin gibi yapan ve profesyonal birini buldunmu kaçırmayacaksın.Paraya kıyacaksın biraz ve şehirdeki en kaliteli kuafore gideceksin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• hep söylediğimi yanlış anladıkları için artık model anlatmayıp onların zevkine bırakıyorum kendimi, sonuçtan memnununm.

0|0
    0|0
  • benim şöyle bir teorim var:

kadın kuaförler diğer kadınları kıskandığından işini doğru düzgün yapsada oradan buradan kırpar mutlaka bir kusur bırakır yani mükemmel kesmez :)

bu yüzden ben hep erkek kuaför tercih ediyorum ve mutlu şekilde çıkıyorum kuaförden :))

0|0
    0|0
    • Benim hep erkekler kesmiştir saçımı ama yine berbat yine berbat..

• bana hep kadınların kötüsü erkeklerin iyisi denk geldi.. tamam o zaman teorim çürütülmüştür..

• bu başıma hiç gelmedi öncesinde iyice tembihliyorum ve istediğim gibi olmazsa para vermem çıkar giderim diyorum bu kadar basit sıkıyorsa kötü kessin :)

0|0
    0|0
  • saclarim baya uzundur kuaföre gitmekteki amacim sadece uclarini adirmakti 1 parmak boyunda alin dedim.. kadin inat etmis hepsini kesecem omuzlarina kadar uzun sac eski moda diyor

ee sanane ya ben uzun sac seviyorum dedim artik zar zor elinden kurtuldum:)

0|0
    0|0
  • aynen ya kuaföre gitmek istemiyorum artık kendim kesiyorum uçlardan yaa

0|0
    0|0
  • Bu konuda fıkra gibi durumların içine düştüm ama anlatıp sinirlenmek istemiyorum :) Tek bildiğim artık kuaförlük kurslarına gidip kendi saçımı kendim kesmeye karar verdiğim.

0|0
    0|0
  • off günlerce agladıgımı bilirim hala o kuaför aklıma geldiğinde sinirlerim bozulur cocuklugumu caldı resmen yaaa :D kolay kolay gidemem sırf bu yüzden buna bi çözüm bulmaları gerek artık

0|0
    0|0
  • kuaförlerin kırık saç fobisi vardır saçlarda kırık varsa hiç acımadan keser siz uçlarından alın desenizde o gerekirse küt yapar :)

0|0
    0|0
  • Aynen ya ben son zamanlarda biraz cok gosteriyorumki sora kesince istedigim gibi olsun...anlamiyorumki neden

0|0
    0|0
  • saç kesmek o kadar zevkli duruyor ki bence durduramıyorlar kendilerini

0|0
    0|0
  • makası sevıyorlar bence kuaforler allahtan sanslıyım bu konuda

0|0
    0|0
  • kafasında tasraladığı kesimi yapmak istiyor sonuç mu ? müşteri memnuniyetsiz :))

0|0
    0|0
  • işlerine karıştın mı gıcık olurlar

0|0
    0|0
  • Benimki tam istediğim gibi kesiyor ve boyuyor.

0|0
    0|0
  • Katılıyorum ...

Tehdit ediyorum başlamadan önce

0|0
    0|0
  • Evet. Yani onlara ne bizim uzun saçlarımızdan anlamış değilim. İlle fazladan kesicekler.

0|0
    0|0
    • 10 kere söyle kısaltmayın diye kafasının etini ye fazla dokunmuyo en son ben öyle yaptım off diyecekti nerdeyse kesmedi fazla :D

• Aynen ya . Yada illa saç kestirmek değil bişey tarif ediyosun o öyle durmaz veya öyle yapılmaz senin saçın diyolar. Evde hep yaptığım şeyi bana öğreityolar gıcık oluyoruum yaaa :D

0|0
    0|0
  • off aynen benimde saçlarım belime kadardı ama kırıklar vardı gidip kestiriyim dedim kadın kıskanç gerçektende saçlarımın arkası kısa önleri uzun istedim ama arkalarını yamuk kesmiş faişe kuaför.

0|0
    0|0
  • benim kuaförüm, herhangi bir talebim olmasına bile kızıyor. "sana ne, karışma sen, ben keserim" der hep. manyak mıyım neyim.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;