2 tekerlekli bisiklet sürebilmeyi kaç yaşında öğrendiniz ? :D

2 tekerlekli bisiklet sürebilmeyi kaç yaşında öğrendiniz ? :D şimdi pisikletiniz var mı .? :))

Garip bir soru ama aklıma geldi

Tatlı cevaplamalar :)

0|0
3856

En İyi Erkek Görüşü

• 11-12 yaşlarında

şuan yok

2|0
    0|0
    • La niye inanmıyonuz:/2 yaşımdan 5 yaşıma kadar 3 tekerlekli sora babam 2 tekerlekli aldı. 7/24 sürerdim düşerek kalkarak öğrendim.

• Vatanımın insanları ilk bu sözü öğretti. :/neymiş efenim ben soğuk amerikanmışım. Tamam şaka yaptım.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 55

• dokuz yaşımda öğrendim. şu an yok ama oğluma aldım. ona öğreteceğim ama rahat sürebileceği ortam yok. şehrin trafiğin göbeği. şimdiki çocuklara çok üzülüyorum. esir hayatı yaşıyorlar. trafik ve tehlikeler yüzünden eve kapanmak zorundalar.

1|0
    0|0
  • 6-7 yaşlarında sanırım :) Var şuan ama Orduda istda yok e yaşta ilerledi ztn :)

1|0
    0|0
  • Çocukken. Yaşı hatırlamıyorum. Köyde bayır aşağı saldım, bir iki düştükten sonra öğrendim.

Motoru da doğru düzgün öğrensem çok güzel olacak.

1|0
    0|0
  • ilk 6 yaşında öğrendim.. şuan bisikletim yok.. birçok kaza yaptım lakin 2003 teki yaptığım bir motor kazasında bıraktım 2 tekirli araçlara binmeyi.. Kendimi tutamıyorum çünki bir sınırım yok ve baktım sonu hiç iyi değil bende uzak durmaya çalışıyorum...

1|0
    0|0
  • Kırmızı BMX bisikletim vardı 4 tekerdi.Baya kullandım öyle sonra babam o 2 tekeri kesti destek olan,ben seni tutacam diye 1-2 dakika sonra bir saldı ben Yıldız Tilbe gibi titreye titreye düşe kalka öğrendim aynı gün içinde yaş galiba 10-11

1|0
    0|0
  • 7-8 yaşındayken büyükbabam bana bir bisiklet almıştı. Doğal olarak bir kaç gün sonra kullanmayı başardım.

1|0
    0|0
  • 6 yaşındayken öğrendim. Pinokyo marka bisikletim vardı, sonra BMX'e terfi ettik. Şu an yok, kardeşiminkini arada kullanıyorum.

1|0
    0|0
  • Ben 5 yaşındayken " baba bana pisiklet alllll" diye ağlardım.. Babamda dayanamayıp 4 tekerlekli bi' "Geroni" marka bisiklet almıştı (hiç unutmam) Yaklaşık 1-2 sene 4 tekerlekli olarak sürmüşlüğüm sonra bi' cesaretle 3 tekerlek ve bi' süre sonrasında da 2 tekerlek olarak kullanmaya başlamışlığım olmuştur..

Yani yaklaşık 7-8 yaşında 2 tekerlekli bisiklet kullanmaya başladım.. ^;^

1|0
    0|0
  • 8 yaşımda öğrendim. bu iki tekerlek tutkum zamanla ilerledi, şimdi motorum var.

1|0
    0|0
  • 9 yaşında öğrendim hatta öğrendikten 2 hafta sonra yolda hızlı gidiyodum bir kamyonlar bir el aranbası çıktı kaldırımda yüksekti ben el arabasına çarptım bisikletten uçtum el arabasına düştüm . halan bile gülerim :D

1|0
    0|0
  • 8 yaşındaydım yokuştan inerken park halindeki arabaya tostlamıştım . Çok güzel bir gündü :) hatırlattığın için teşekkürler :)

1|0
    0|0
  • ben hatırlamayacak kadar küçüktüm babamın anlattıgına göre 4 tekerlekli çok sürüyorum die 2sini çıkarmış akşam eve gelirken beni 2tekerlekli sürerken görmüş :)

1|0
    0|0
  • 10 yaşımda , bir kaç kere düşe kalka öğrendim :)

1|0
    0|0
  • 7 yaşında öğrenmiştim. Hala bisikletim var :)

1|0
    0|0
  • Halen öğrenemedim:/

1|0
    0|0
  • 6 yasında ogrendım o zaman ılk ogrendıgımde fren kullanmayıp arka ayagımla durduruyodum :)

ayagım tekerın arasına sıkıstı yan dustum kolum cıkmıstı :D

1|0
    0|0
  • ilk sürüşğm galiba 6 yasımdaydı.emin değilim 7 de olabilir ama ilk trafik kazamı 9 yasımda yapmıstım kıza hava yapıcam derken araba çarpmıstı bana :D sonra kızı bir daha görmedim :D :D

1|0
    0|0
  • 6 yaşında ilk dört tekerlekli bisikletimi aldılar. Aynı gece tekerleklerini söktürdüm. O gece daha kullanmaya başladım yani. Hala da kullanırım. Atlattığım kazaların haddi hesabı yok. Bütün yara izlerimde bisiklet sayesinde.

1|0
    0|0
  • 9 yaşımdaydım bmx tarzında concorde marka pisikletim vardı.

1|0
    0|1
  • 7 yaşımda öğrendim

ve şu an kullanılamaz halde bir bisikletim var

onu en son seneler önce gördüm :D

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    35

Kızlar Ne Diyor 38

• 7 yaşındaydım

hayır şu anda yok :D

spor salonunda arada yaparım ama :D

1|0
    0|0
  • Ben de hala bilmiyorum bir türlü olmadı .s

1|0
    0|0
  • Bişey itiraf etmek istiyorum ben sürmeyi bilmiyorum :D :D

1|0
    0|0
  • Sağol sayende 8-9 yaşlarında arkadaşımla abimden çaldıgmız bisikleti iki adım sürüp köstüğümüzü tekerlerini kessek daha iyi süreriz dediğimiz günleri hatırladım tekerlerini kestik demir tekerlerle sürmeyi öğrendik tabi abim görünce ne küfürler saydıysa hatırlamıyorum :)

1|0
    0|0
  • 3 yaşında 4 tekerek

5-6 yaşında 3 tekerek

8 ve sonrası 2 tekerek :)

yaş oldu 22 :) 1 tekerekle deneme aşamasındayımmm bakalım hayrlısı :))))

1|0
    0|0
  • babam bana pisiklet almadı arkadaşı pisiklet sürerken ölmüş. paten kayak idare ettim. sonra bir gün pisiklet kiraladık arkadaşlarla. ula ben bilmiyorum ki dedim. neyse bindim baktım gidiyor. o günden beri sürüyorum lise 3tü

1|0
    0|0
  • 7 yasında ogrendım.

ilk kazamı da duran arabaya carparak gercekleştırmıstım.

1|0
    0|0
  • 8 yaşımda :)

ama az düşmedik :/

1|0
    0|0
  • 7 yaşımda öğrendim hiç unutmadım bisiklet sürmeyi. Unutanlara şaşarım. :))

1|0
    0|0
  • 7 yaşında öğrendim.

1|0
    0|0
  • 6 yaşında 4 tekerlekli bisikletim oldu, 8-9 ay sonra onun tek tekerleğini çıkardık :) bikaç hafta sonra da diğerini çıkardık. yani 7 8 yaşlarında öğrendim :)

1|0
    0|0
  • 6 ya da 7 yaşındaydım :)

1|0
    0|0
  • Gülmeyin ama 8 yaşında öğrendim..

1|0
    0|0
  • 5 yaşımda öğrendimm :)))

1|0
    0|0
  • Süremiyorum

1|0
    0|0
  • hala öğrenemedim ben

1|0
    0|0
  • 7-8 yasinda ogrendim sanirim okulda sinava sokucaklardi utancimdan ogrendim tek surmeyi bilmeyen bendim..şu anbiskletim yok ama arada kullanirim cok severim..

1|0
    0|0
  • Uc renkli tekerlegi olan bisikletler var kucuk onda ogremistim alti yasmda

1|0
    0|0
  • Benim biraz geç oldu 8 yaşında öğrendim :)

1|0
    0|0
  • 6 yasimdaydi

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    18
Yükleniyor... ;