Fitness mı MMA mi? Hepsini okuyun lütfen?

Fitnessa gidiyordum normalde, sözleşmem bitiyor ve salonda mma eğitimi de başladı. Erkeksi spor falan demeyin, derdim o değil, kendimi savunmak isterim ve seviyorum da. Ama bir taraftan da fitnessta vücudumun her yerini çalıştırabiliyordum, mma'da böyle bir şansım olacak mı acaba? Kilo almak istemiyorum. Ayrıca 2 yıl devam etme şansım var, mma'i yeterince öğrenmek için 2 yıl yeterli mi yoksa hiç başlamayayım mı boşuna? Mma haftada 2 gün, fitness sınırsız zaten. Ne yapsam? Mma vücudumun formunu koruyabilir mi, antrenmanları falan nasıl hiç bilmiyorum ki yardımcı olsa ilgilenen biri 😖

0|0
14

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• ikisinide yap

0|0
    0|0
  • 19 yaşındayım 6 yaşında mma 8 yaşında jimlastik başladım mma sokak stili sana vericem tavsiyeler arasında mma iyi bir seçim olur fitness bir bok değil sadece kas yığını gibi ortada gezmekten ibaret mma kendini daha igi savunabilir daha iyi karşı ataklar çıkarabilirsin her gün extradan antreman yaparsan sıkı calısırsan 10 kisiyi birden tek yumruk almadan devirebilirsin şahsen kendimden örnek verdim mma iyidir sormak istedin bir soru olursa ya da kafana takılan mesaj atabilirsin

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;