Yandex disk kullanan arkadaşlar bana yardım ederse sevinirim

Gizli Üye
bildiğiniz gibi yandex disk 15 gb veriyor örnek olarak arkadaşına e maile davet edersin arkadaşının kotası 1 gb yükselir benimkide 500 mb yüklenir e mail acıp kendi yandex hesabıımı büyültmek kısaca davet etmiş gibi sonra kapatmak yaptım herseyi (Davetiye ile geldiğiniz için, "Yandex.Disk" uygulamasını bilgisayarınıza kurduktan sonra 1 GB ek alana sahip olacaksınız.) diyor not kurdum ama yine aynı diyor ben bana 500 mb gelmesi için karsı taraf diski kurması gerekiyor kullanan yardım ederse sevinirim işin içinden cıkamadım

Yandex disk kullanan arkadaşlar bana yardım ederse sevinirim