"Dün gece rüyamda seni gördüm" lü başlayan pembe yalanlar kullanır mısınız ya da kimse kullandı mı size ?

"Dün gece rüyamda seni gördüm" lü başlayan pembe yalanlar kullanır mısınız ya da kimse kullandı mı size ? Yani bu bariz şekilde asılmak için bahane cümlesi gibi geliyor bana.

Güncellemeler:
Ve uyandırdığı mesajın devamınıda bekler bunu soran.Eeee nasıldı napıoduk :D

0|0
144

En İyi Kız Görüşü

• Sormaya korkarım hep sapık bir şeyler çıkar diye :D

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• yalan olduğunu anlamak için , nasıl gördün anlatsana biraz söyle , o anda şaşırır , aksar ve ıı lı eeli konuşursa %100 yalandır :))

0|0
    0|0
  • Ben bunu ayrılmıs oldugumuz eski sevgilime yapmıstim seviyodum ve konusmak istiyodum oyle bir yalan atmistim sonra konusmustuk ve barismistik :D

0|0
    0|0
  • Bana kimse kullanmadı bende kimseye kullanmadım.

0|0
    0|0
  • Onu mutlu etcek diye hiiiiç yalan soyleyemem :D

0|1
    0|0
  • Eskiden çok beğendiğim çocuğu gördüm dün rüyamda uzun zaman önce aramız iyiydi ama konuşmayalı 2 küsür yıl oldu ama hala beğeniyorum onu
    Ona mesaj atıp seni rüyamda gördüm demeli miyim dememeli miyim bilmiyorum ama...

0|0
    0|0
  • çok rüya görürüm arkadaşlarımı akrabalarımı falan. çoğu da doğru çıkar :D eski sevgilimi görmüyorum allahtan :D yoksa tekme tokat girişirim valla :D

0|0
    0|0
  • eski sevgilim geri dönmek için böyle bişe söylemişti bana yalan mı bilmiyorum ama

0|0
    0|0
  • o rüyanın sonu pek hayırlı değildir genelde ,exıt ile dışarı yolluyoruz.

0|0
    0|0
  • Kullaniyorlar ama bu beni güldürüyor :)

0|0
    0|0
  • klasik eski sevgili yalanları vol5463454

0|0
    0|0
  • Yoo, görürsem söylerim ben, anlatırım da rüyayı, görürüm de, niye asılmak olsun?

0|0
    0|0
  • Dun gece ruyamda onu gordum ama soyleyemedim

0|0
    0|0
    • ehlaksız seniii

• :)) takılıyorum. Değmeyecekse duygularını açma ,salla gitsin.

• baskasıyla birlikteyken benimle cıkmıs ayrılırken de benim sucum gibi davranmıstı.degmez.

• çok istedim ama cesaret edemedim be hayırlısı olsun deyip konuyu kapatmasıda var :( ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Eski sevgililerim hep bu yalanla gelirdi anasını satım sevgiliyken görmezler ayrılınca görürler ne hikmetse

Kullanmadım ama tamamen bahane

0|0
    0|0
  • Rüya görmediğin halde gördüm dersen Günahh.

0|0
    0|0
  • Uyyyyyyy , korkuram

0|0
    0|0
  • Ben bikere gerçekten görmüştüm söyledim ezik durumuna düştüm ondan görsenizde söylemeyin :D

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;