Hiç tanımadığınız birine tüm hayatınızı anlatmak istediniz mi ?

Murathan Mungan'ın da dediği gibi ''Hiç tanımadığınız birine tüm hayatınızı anlatmak istediniz mi ?

Hadi bana anlat desem Şu an ki en büyük derdin nedir diye sorsam bana ne cevap verirdiniz ?

Güncellemeler:
hepinize çok teşekkür ederim.. zaman zaman insanın birilerine içini dökmesi rahatlatıcı olabiliyor.. buda bir nevi terapidir. sağlıcakla kalın esen kalın.. cevapların hepsini okudum. teşekkür ederim tekrardan

0|0
2548

En İyi Erkek Görüşü

• hayatta başarısız olduğumu düşünüyorum. sırf iş konusundaki başarısızlığım yüzünden hayatımda tanıdığım en değerli ve özel insanı da kaybettim. daha doğrusu onu hiç kazanamadım. kendimi toparlayıp yola devam etmek istiyorum ama hiç ümidim kalmadı. bu saatten sonra her hedefime ulaşsam da artık en kıymetlimi kazanma şansım kalmadı. bu yüzden kendimi motive de edemiyoeum. sanırım bundan sonra öylece boş bir hayatı yaşayıp kimseye yük olmadan kendi kendime fani dünyadaki ömrümü tamamlamaktan başka yolum da yok. yeterince açık olmuştur umarım.

0|2
    0|0
    • ümidini kaybetme bence.

• malaseef dünya çapında sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz bu sene olmadı yaramadı bize.. ama yılmak yıkılmak yok

• güzel sözleriniz için teşekkürler. bu günler de geçer biliyorum ama şu an için duygularım böyle maalesef.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 47

• ben kimseye hayatımı anlatmak istemem ki. yaşayıp gidiyoruz, eskileri deşmenin ne anlamı var. kendim bile unutuyorum geçmişi :)

öyle büyük bir derdim yok ama daha fazla para göz çıkarmaz :)

0|0
    0|0
  • İbrahim Tatlıses’ten bir şarkıyla cevap verirdim:

Bir kulunu çok sevdim, o beni hiç sevmiyor. Kalbimi ona verdim, artık geri vermiyor.

2|0
    0|0
  • bir terapi gibi çok iyi olurdu galiba, karşıdaki insanın sıcaklığı elektriğide çok önemli tabiki, ve analiz yeteneğide, anlattığına değmeli,

üstündeki yükü taşıyacak seviyede olmalı belkide,

anlatmak isterim tabiki,

çocukluğumdan başlarım,

ve bir istihbarat biriminin aldığı nottan daha detaylı olacak şekilde dökmek isterim içimi

0|0
    0|0
  • en büyük derdimi ben sana anlatayım bari seni hiç tanımıyorum ona göre :)

uni öğrencisiyim babam savcı tayini çıkartılıdı bile bile sürgüne gönderdi akp hükümetinin adalet bakanı ve yüksek kurulu şimdi kardeşim bir şehirde ben annemle başka bir şehirde babam da 50 yaşında başka bir şehirde yaşıyoruz ailemmizi 3 e böldüler hakkım haram olsun bu adalet bakanına da hsyk sına da milliyetçiyiz diye öldürmedikleri kalmıştı onu da yapıcaklar ilerde

0|0
    0|0
  • karşımdaki insan tanımadığım biri ise eğer bütün her şeyi anlatırım. çünkü sorgulamadığı için sadece dinlediği için anlattıkça anlatırım . usandırabilirim yani :)

böylesi daha iyi çünkü

0|0
    0|0
  • Hiç tanımadığım birine hayatımı anlatmak isterim nitekim anlattım da . Sözlükten tanıştığım birine telefondan birbirimizi görmeden kimseye anlatamadığım her ne varsa anlattım 1 senedir anlatmaya devam ediyorum . Hatta hala anlatıyorum. Bak iyi ki hatırlattın bir mesaj atiyim bakalım napiyor :)

0|0
    0|0
  • Merhaba randevu talep ediyorum.

0|0
    0|0
  • İyice dolmuştum ve 1 kere yaptım. Hiç tanımadığım bir kıza anlattım. Sonuçta çok iyi bir dost kazandım. Bir daha yapar mıyım bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • aslında insanlar tanımadıkları insanlara daha rahat açılır neden dersen senin hakkında kötü düşünmez seni doğru bir şekilde yönlendirir taraf tutmaz ve utanç duymazsın :)

0|0
    0|0
  • hiç tanıamdıgın biri güğven verrr bidaha görmessn kimseye soylemez ya da soylesede seni tnıyanalra diemez.iyi bir terapi gibi. bir yolculukta anlatmstm bütün hayatımı sonrası ban kalsın

0|0
    0|0
  • İstemedim. Buna gerek yok. Bilmelerine gerek yok. Zaten neler yaptığım, ne yaşadığım hiç tanımayan birisinin umrunda bile olmaz ki... Onların sonucunda kazandığım düşüncelerimi anlatmışımdır, doğrusu da bu

0|0
    0|0
  • evet anlattım güzel çözümler çıktı...

0|0
    0|0
  • tanımadığı bir insana tüm hayatını anlatan kişi ya aşık olmuştur.. ya da bir çıkarı vardır...

0|0
    0|1
  • Anlatabilirim. Eğer bir yanlış yaparsa o benim değil onun seviyesini gösterir.

0|0
    0|0
  • Evet yaptım. Pişman değilim, yine olsa yine yaparım :D Şaka bir yana gerçekten iyi oluyor, kendini kasmıyosun, sıkılmıyosun, gittikten sonra arkamdan ne der diye düşünmüyosun. İsterse beni deli olarak görsün diyosun yani tamamen içini döküyorsun.

0|0
    0|0
  • Bazen iyi geliyor..

0|0
    0|0
  • boşver be bacım -_-

0|0
    0|0
  • gerçek aşkımı istiyorum tek derdim o.

0|0
    0|0
  • evet isterdim..

0|0
    0|0
  • şu an ki en büyük derdim... YALNIZLIK ya da YANLIZLIKMIYDI O :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 25

• Ben dertlerimi hiç bir zaman birisiyle paylaşmam.Ben dertliysem benim bir defterim var oraya yazarım düşüncelerimi çünki sonuçta içimdekiler dışarı çıkması gerek.Yabancı bir insan tabiki bana farklı bir düşünce bir yol çizebilir ama tercih etmem bunu.O nedenler hayatım boyunce ne bir pskoloğa gittim nede en dertli günlerimde ilaç içtim bunu bastırmak için.Hep üzüntülerimin, dertlerimin üstüne yürüdüm.O dalgayı geçtim.Bir çok insan o dalgayı geçemedikleri için ilaçlarla beyinlerini uyuşturdukları için denizin ortasında kalıyorlar.Benim en iyi dert ortağım kalemimdir :).Şu anki derdim aslında yolculuğa çıkacak olmam.Güvenmediğim bir iki insanla / iş arkadaşımla o yolculukta olmak ama onunda çaresini bulacağım umarım.Hayırlısı

0|0
    0|0
  • Kendimi anlatamamak...

0|1
    0|0
  • hiç tanımadığım birinin beni içtenlikle dinleyebileceğini hiç sanmıyorum.

0|0
    0|0
    • sizin görüşünüz bu ama mutlaka dinleyen olur , ben hiç tanımadığım birini tüm samimiyetimle dinlerim.

• anlatıp kendini rahatlamış hissedersin ama..sonra çokkk pişman olursun..bu yüzden kimseye özelimi anlatamam...yani aile yaşantımdan tut çektiğim acılara kadar anlatmam...

1|0
    0|0
  • hayatıma biri girsin.beni hiç tanımasın,ne söylesem ona inansın.hatalar yapmadığım biri olsun hayatımda.ben çok isterdim hiç tanımadığım birine hayatımı anlatmayı

0|0
    0|0
  • bir kere birine anlattım sonra baktım bütün çevrem duymuş..çok pişman olmuştum.

Günlük tutuyorsan ona yaz kalemden dökülsün için rahatlar. özel konular anlatmam derdim :D

0|0
    0|0
  • yarami neden dewdinki...3.5yil once tanimadiqim birine uzuntulerimi anlatmiwdim,o gunden sonra konuwmaya bawladik,arkadaw olduk,sevgili olduk duzenli bir iliwkimiz oldu,3bucuk yil surdu,ama sonda terk edildim,beni uzuntu bataqindan cikartan o kiwi batakliqin en dibine vurdu beni ama iyi bir ders verdi,uzuntun varsa kula deyil ALLAHa sigin

0|0
    0|0
  • kim olduğum belli olmadan evet belki ama yinede kimsenin eline ileride kullanılmak üzere koz vermek istemem

0|0
    0|0
  • Sanırım anlatamazdım..

0|0
    0|0
  • Şu an en büyük derdim ot gibi yaşamam ciddi anlamda ot gibi yaşıyorum amaçsız hedefsiz sıkıcı bunaltıcı

0|0
    0|0
  • anlattım çok hoş bir şey kendini bilmediğin bir şekilde rahatlamış hissediyosun

eğer başkaları görmemiş olsa çok iyi dökerdim içimi şu an

0|0
    0|0
  • üşendim

0|0
    0|0
  • istedim yaptımda

0|0
    0|0
  • yarama parmak bastın. ilk aklıma gelen derdim olarak sevgilimle olan sorunlarımı çok takıyorum kafaya.kapris, merak, tavır bunlar olmazsa olmazlarım.ama beni tersleyince çok üzülüyorum:(( bir gün benden sıkılacak diye de çok dert ediyorum.

0|0
    0|0
  • psikologa anlatiyoruz yetiyor yani :P

1|0
    0|0
  • Asil tanimadigim insanlarla daha iyi dertlesiyorum ben ya.

1|0
    0|0
    • Değil mi yakının olduğu zaman çekiniyorsun yarın birgün birine anlatır mı diye çok doğru

• tarafsız dinlendiğin için iyi geliyor

0|0
    0|0
  • Tanımadıgımız insanlara daha rahat içimizi dökebiliyoruz

0|0
    0|0
  • of derdim cok büyük cok uzun :( anlatmak isteriim

0|0
    0|0
  • bir bara gidip bir daha asla görmeyeceğim birine her şeyi anlattım.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    5
Yükleniyor... ;