Sevgilim kredi kartımın fotoğrafını çekti amacı nedir?

Gizli Üye
Kredi kartıma olan borcumu inceliyordum kredi kartımı aldı elimden fotoğrafını çekti. Neden çektin diye sorduğumda iphonedan renkli ışık olarak görünüyor mu bir bakıyım dedi kendi kartı görünüyormuşta. Pek inandırıcı gelmedi. Amacı ne olabilir?
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar 2 yıllık sevgilim. Bana bu zamana kadar hiç para muhabbeti yapmadı.Zaten kredi kartımın limiti 500 tl adamın kazancı 2000 TL ayda buna ihtiyaç duymaz :)
Güncellemeler
+1 yıl
Kendisi harcamalarımda bana yardımcıda olur 3 haneyi almadı şifremi bilmiyor :) ben sadece kapattırabilir hesabımı yoksa limitinimi azaltır başka neler yapabilir onu soruyorum. Guncelleme iletilerini bazılarınız hak ediyor hiç çekinemicem :)
Sevgilim kredi kartımın fotoğrafını çekti amacı nedir?