Akciğer kaşınır mı kaşınıyor işte..

turuncuojelipilot
Çok fazla alerjim var.özelikle böyle güzel havalar benim için zulüm.astım başlangıcı olduğunu biliyorum.

Ama son zamanlarda ilaçlarımı -1damla 2hap 1sprey- kullanıyorum ama bunların saatlerini bile geçirdiğimde iyice akciğerlerim kaşınır oluyor.sonra öksürük başlıyor.hırıltıya kadar gidiyor.

Astım mı bu acaba?

Bir de ilaçlarım bitti ama final haftamda olduğumdan doktora gidemedim.iyice fenayım.yakın zamanda ciddi bir kontrole gideceğimama endişelendiğimden benim gibi olanlar filan vr mi diye sorayım dedim?
Akciğer kaşınır mı kaşınıyor işte..