Kızlar ! yüzünüz için ne kullanıyorsunuz ve cilt analizini nerede yaptırabilirim ?

Gizli Üye
bazı dermatologlar sırf ürün satsın diye şuran buran böyle diye atıp tutuyorlar. ben istiyorum ki cilt analizi yaptırdığımda karşımdaki insan bana direkt cilt tipimi söylesin uzatmasın.

normal-karma ciltmi

kuru ciltmi

yağlı ciltmi yoksa

hassas ciltmi

sadece bunu söylesin istiyorum. sonrasında ben cilt tipime göre araştırır en iyisini bulur kullanırım.
Kızlar ! yüzünüz için ne kullanıyorsunuz ve cilt analizini nerede yaptırabilirim ?