Kick box tecrübesi olanlar bakabilirmi?

Arkadaşlar 1 ay sonra türkiye çapında kick box maçım var fakat nefesimi kontrol edemiyorum. Buda hemen rakibimin karşısında ezileceğim anlamına geliyor. Ayrıyeten sıkı bir çalışma programı hazırlamak istiyorum ayakları kuvvetlendirmek için. Günlük çalışma planı verebilecek olan varsa sevinirim?

0|0
14

En İyi Kız Görüşü

• 2 senedir profesyonelim. Nefesimi başlarda ben de kontrol edemiyordum ama sıkı bir çalışmayla biraz da hırsla kontrol etmeyi öğrendim.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ayna karşısında yumruk ve tekme takniklerini atarken nefes egzersizleri yap. nefesini kontrol etmende faydalı olacaktır..

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• 3 sene boks ve kick boks ile uğradım sana söyliyeyim en iyi çalışma programı gölge boksu adimlayarak yap

0|0
    0|0
    • onuda yapıyorumda tekme için bir program lazım hocam. sagol görüşün için

• Ayaklarını küvetlendirmek için futbola basla

• Valla her salona gitim benim kadar sert tekme atan yoktu çocukluğum futbol ile geçtiği için çok sert atıyorum hocalar bile atamıyor benim atığın tekmeyi

• nefes açmak için koşu yapmak iyi gelir ve aynı zamanda ayakları da kuvvetlendirirsin

0|0
    0|0
  • Milli boksörüm sana sokak ortamında hocamın yaptığı bişeyi söyleyeyim. Adam karşıma geçti ana avrat küfretti kendimi kontrol etmeye çalıştım başardım. Sonuç türkiye şampiyonluğu japonya turnuva birinciliği vs. :D program atarım sana eve gidince emin ol sağlam yani :D

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;