Balkan Kupası tekrar düzenlense, Fenerbahçe finale çıkıp kazanabilir mi?

Wackers
Balkan Kupası tekrar düzenlense, Fenerbahçe finale çıkıp kazanabilir mi?

1961 ve 1993 yılları arasında Türkiye, Bulgaristan, Yunanistan, Romanya gibi balkan ülkeleri arasında Balkan Kupası düzenleniyordu. Türk takımları olarak Sarıyer, Samsunspor ve Fenerbahçe'nin birer Balkan Kupası var. Kupayı en çok kazanan ise Bulgar takımları toplam 9 kupaya sahipler. Ülke olarak 3 kupayla 4. sıradayız. Balkan kupası tekrar düzenlenmiş olsa Fenerbahçe bu kupayı tekrar kazanır mı?
Fenerbahçe Balkan Kupasını kazanır.
Fenerbahçe Balkan Kupasını kazanamaz.
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Balkan Kupası tekrar düzenlense, Fenerbahçe finale çıkıp kazanabilir mi?