Basketbol 3lük atışlar?

Donlayuzenn
Selam arkadaşlar basketbol oynuyorum 2 aydır atışlarımı kendi kendime geliştirdim biraz düz sokamıyorum 3lükleri sadece yanlardan 3lük atabiliyorum düz attığımda potaya bile değmiyor nasıl atabiirim burdan taktik verebilecek varmı?
Güncellemeler
+1 yıl
Yazıdan 30 dk sonra baskete gittim kobe braynt'ın videosu vardı nasıl atıldığını gösteren onu denedim artık takır takır atmaya başladım cevaplarınız için teşekkür ederimm :))
Basketbol 3lük atışlar?