Pilav yemek istiyorum çok açim

Gizli Üye
Bu saatte ne alakaysa canım pilav çekti.2 kere pilav denemesi girişimim başarısız oldu.Suyunu çekmiyor.Naapsam çekmiyor.2-3 kaşık bişey yiycem yiyemiyorum.Bilen birileri söylesin çok canım istedi :Dd Suyunu niye çekmedi o acaba :D
Güncellemeler
+1 yıl
pilavı kaç dk kavuruyoruz bir de suyu koyduktan sonra ateşte ne kadar duruyo.bunları halledebilsem olcak diye düşünüyorum.geçen suyu koydum direk kapattım üstünü örttüm.bi açtım yarısı su adjsfkjfsd
Pilav yemek istiyorum çok açim