Trabzonspor-Fenerbahçe maçı, olaylar hakkındaki düşünceleriniz neler?

Ben böyle birşey gerçekten görmedim. Türk'ün Türk'e karşı böyle hareketleri kabul edilebilir gibi değil.. Bu nasil bir nefrettir.

Güncellemeler:
Kimi gelmiş kaç yıllık önceki şampiyonluğu öne sürüyor, kimi iyi yaptılar diyor. Holiganlığı savunan bir zihniyetle yaşayın, sonrasinda biz Atatürk'ün çocuklarıyız...

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Trabzon'da olay çıkaran da Fener stadında polisi kovalayıp dışarıda araçları yakanlar da olimpiyat stadında Beşiktaş taraftarı olarak sahaya inip olaylar çıkaran da Galatasaray'ın eski stadında sahayı su şişesiyle ya da oturakları atarak olay çıkaranlar da aynı fanatik zihniyetin çürümüş hallerinden başka bir şey değil.
    Ve hepsinin tek bir temel sebebi var CEHALET!..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 37

• Laz uşakları mağlubiyeti yediremedi hepsi bu. Kendi evlerinde şamar oğlanına döndüler hazmetmek zordur tabi. Trabzon'u olduğu gibi Türk futbolundan men etmeleri gerekir. Eski başkanları hakemleri stada kilitliyordu, taraftarı hakemlere tekme tokat dalıyor.. Bu adamları men edeceksin.

1|0
    0|0
  • Futbolda bir oyun ama bunu yenilgileri ciddi algılayan ve dünyanın sonuymuş gibi kaos yaratan holiganlar olduğu sürece ağız tadıyla maç izlenmez.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle

1|0
    0|0
  • Futbol, şu dünyadaki en iğrenç sistemdir. Futbola gönül veren insan da, futbol ile ilgilenen insan da kalitesiz ve ucuz insandır. Sırf özel bir şirket olan futbol klüpleri için canlarını vermeye hazırdırlar. Bir insanın Apple veya Samsung şirketi için canını vermesi, Apple logolu tshirtler giymesi kadar saçmadır. Futbol takımları devlet değildir, vatan millet sakarya değildir. Sırf birileri para kazansın diye orada köpek gibi kavga etmek, o yolda canını vermek sana değil, o takımın yöneticilerine ve futbolcularına kazandırır. Futbol olaylarında ölen de, öldüren de nefes alması hata olan insan sınıfındadır. Bunun ırklarla ilgisi yoktur, komple futbol taraftarları yok edilmelidir...

0|1
    0|0
    • Bu da yanlış bir düşünce. Bu bakış acısıyla bakildiginda herşeyde ayni sonuca çıkılabilir.

• Trabzon için sıkıntı yok orası Tayyibin özelleştirilmiş memleketi. Millet vekili, emniyet Müdürü ve Valisi ile Birlik Beraberlik içindeler. !!!
    Orada Otobüs kurşunlanır FAİLİ BULUNMAZ
    Orada hakemleri odaya kapatırlar YAPTIRIM YOK
    Kadıköyde böyle şeyler olsaydı şu an karara verilmişti bile...

1|0
    0|0
  • Stadı yakan, benzin istasyonun da yangın çıkaran, polis arabalarını ters çevirip yakan bir takımın taraftarısın..

Trabzonspor takımı artık haddini aşmıştır. hakemi kitleyip giden bir başkandan sonra sırf Galatasaray düşmanlığına devam etmek için salih dursunu alkışladınız.. O takımın taraftarı da benim başkanım hakemi kitledi benim futbolcum hakeme kart gösterdi bende döverim dedi..

Darbe yapılmalıdır artık.. Geçen sene Fenerbahçe otobüsüne saldırı yapıldığında ligler bitirilmeliydi.. Gerekiyorsa bir sene..

Ama yapılmadı gün kurtarıldı. Daha kötü günler bizleri bekliyor..

0|1
    0|0
  • Trabzon her zaman haklidir. yillarca hakki yeniyor. Sizin cebinizden 50 TL calinsa orraligi ayağa kaldirirsiniz, ama trabzonun yillardir hayalleri ümitleri caliniyor milyon liralari harcadigi paralar yazik oluyor, her kez trabzonu hor gördü. Ama ya gs macini yöneten hakemi? Ya Beşiktaş, ya trabzonu hep hakemler yikti? Verilmeyen kupa? İnsan gibi adalet aradik ne kazandik? Hiçbir şeyin oluru yok hakemlere bu reva daha beteri bile hak ederler bunlar çünkü bunlar buna layiktir

0|0
    0|0
  • Türklük Atatürkçülük güzel şeyler fakat Cumhuriyet içinde Cumhuriyet kurmak bize ters

Neyse soruna gelecek olursak yaşananlar utanç verici , tıpkı polis arabalarının devrilmesi , futbol için adam devrilmesi gibi

0|0
    0|0
  • Sahada hakem dövülmüş, hala utanmadan yok şike bilmem ne bahanelerini sarfedenler var. Yazık gerçekten bu kadar cahillik olmaz ya. Bunlar futbol teröristidir. Bunlara bu şekilde prim verenler de onlarla aynı kefededir.

1|0
    0|0
    • Adalet biterse anarşi başlar. O kupa verilse bunlar olmazdı o kupa verilmedi fener komple gidiyordu otobüsçe ucuz kurtuldu. Yani bu iş yanınıza kalmaz tarih affetmez hakeme üzüldüm birtek

• @35İzmirlii35 kardeşim kupa görmek istiyorsan müzemize gel görürsün. her yoruma zıplama ve boş konuşma

• Futbolun güzelliğine gölge düşüren olaylar artık bitmeli önüne geçilmeli ciddi cezalar verilmeli bu tür olaylara ama bunda sadece taraftarlarında suçu yok başkanlarında medyanında kışkırtıcı olmaması gerek.

0|0
    0|0
  • Galatasaray'ı bile hamsispordan çok seviyordum zaten, boşa değilmiş.

1|0
    0|0
  • Kaba kuvveti sahaya taşımak yakışmaz
    Hangi takım ne amaçla olursa olur yapmamalı

1|0
    0|0
  • Takım olduğu zanndilen , onun bunun çocuğu tr4bzonsp0r tüm sporlardan ihraç edilmelidir. Tr4bzonsp0r un gerçek yüzünü herkes bir daha gördü. Takımımız inş sağlıklı bir şekilde istanbula geri gelebilr.

1|0
    0|0
    • Alem biliyor şikenizi fener dışında tüm takımlar saygı duymuyor

• @35İzmirlii35 Tamam sen öyle bilmeye devam et. Bu 4-0 da şikeydi. Taraftarlarınızı bile satın aldık

• Yapılanlar çok yanlış ama adamların şampiyonluğu çalındı ister istemez Fenerbahçeden nefret ediyorlar. Aynı şey Fenerbahçeye yapılsınlar onlar da aynı tepkiyi gösterirdi maalesef bizim ülkemizde böyle insanlar.

0|1
    0|0
  • Yanlis

1|0
    0|0
  • bunlar türk deilki vatan haini

1|0
    0|0
  • Nefret ettirenler utansın.

0|2
    0|0
  • olay fenerbahçe yapılmış bir harete değil işin açıkcası, hakeme yönelik bir eylem, bir çok kişi burda fener üzerinden bu olayı konuşmaya çalışıyor ve olayı görmek istemiyor. Bu tür olaylarda ama sız değerlendirip lanetlemek lazım ki önünü keselim, yapılan hatalı ama lı yaklaştığımız an bu tekrarları sürekli yaşarız belkide ağır bedeller ödeyerek...

0|0
    0|0
  • Trabzon halkına Sur'daki gibi operasyon yapılıp sokak sokak bu teröristler temizlenmelidir

1|0
    0|0
  • Futbol bu olmamali

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 2

• klasik fenerbahçe taraftarı hareketleri başladı koydukmu ne yani koyuyonmu sen veya cıkıp gol atmaları snın koymanmı oluyor adamlar işini yapıp para alıyorlar sen cıkıp bagırıyorsun KOYDUKMUUUU diye gülünç geliyor

0|1
    0|0
  • Türkle ne alaka, insanlık bitmişse bunu ırka bağlamayalım.

0|0
    0|0
    • Beni ilgilendiren oncelikle benim milletim. Bunu bize yakistiramiyorum da sen olayı çok yanlış anlamışsın.

• Türkün türke karşı yazmışsin, Türk yabancı birine de aynısını yapmamali. Benim demek istediğim ırkla vurup, ırkı kötüleme araların Türklerin olup, olmadığı ne malum? Onların insanlığı bitmiş ırk mı umurlarında?

Yükleniyor... ;