Yapılan psikolojik araştırmalara göre birini rüyada görmek gördüğünüz kişinin sizi özlediği anlamına gelirmiş.

25 dakıkadır ınanmaya calısıyorum...siz ne düşünüyorsunuz doğruluk payı ne kadar yuksektır ?

0|0
911

En İyi Erkek Görüşü

• Ben hiç inanmıyorum buna. Rüya denilen şey kişinin bilinçaltının uykuda farklı bir boyutta canlanmasıdır. Dolayısıyla rüyada gördüğün kişinin düşündüğünü değil, kendi düşündüklerini görüyorsun.

4|0
    1|0
    • aynen yaa çok saçma. mesela ben rüyamda rahmetli kuzenimi gördüm o mu beni özlemiş eğer ben onu özlemiş olsam neyse ama bunda bir yanlışlık var bence

• @yedinumara1907 anladık rüyanda rahmetli kuzenini gördün kaç kere söylemişsin sayamadım ve ayrıca bilimsel bir araştırma gerçek olabilir

• @yedinumara1907 aranizda gecmisten kalma guclu bir bağ varsa, evet özlemiştir!!!
      Sanma bedeni toprak oldu diye sevgisi de onunla toprak olsun.!
      Senden dua beklemistir, onu hatirlamani istemistir.
      Bulyndugu yer, mekan neresidir bunu kimse bilemez. Ama ölmüş ruhlarin farkli bir boyutta tutulduğu düşünülürse, neden olmasin...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Kardeşim rüyaların gerçek olma olasılığı ne kadar yükse ise oda öyle birşeydirr :) rüyada ölmüş dedemi görsem beni özlediği anlamına mı gelecek ölü insan özler mi bunuda bir araştırsınlar bir zahmettt ;) ve şimdi cevap ver sence ben yanlış mı düşünüyorum?

1|0
    1|0
    • bence çok doğru düşünüyorsun ben rahmetli kuzenimi gördüm onun beni özlemesi çok saçma rüyayı gören kişi özlüyor olsaydı mantıklı olurdu ama şu durumda çoookkk saçma

• Uyanıkken bizi özleyip özlemediğini bilemediğimiz birini rüyada görünce mi anlıyoruz..

2|1
    0|0
  • sacmalık. bu turden seylere inanmayın. bilim der ki ruyayla hayata yon verilmez..

0|0
    1|0
  • geçen rüyam'da Adriana Lima'yla yatakta oyun oynuyorduk, ne yani beni özledi anlamına mı geliyor ?

uff ne diyim bilemedim, hazırlıksız yakalandım, benim sevgilim var desem yanlış anlar mı acep..

1|0
    0|0
  • olabilitesi mümkün

0|0
    0|0
  • alakası yok. züğürt tesellisi denir buna :) gördüğün kişiyi sen özlemiş olmayasın :))

1|0
    0|0
    • aynen ben de öyle söyledim çünkü ben ölmüş kuzenimi gördüm ve onun beni özlemesi bana hiç mantıklı gelmiyor

• Psikoloji en fazla şunu söyler. "Birini rüyanda görüyorsan; bilinçaltında, onun seni özlediğine inanılıyordur." Zihinler arası bağlarla uğraşmaz psikoloji.

0|0
    0|0
  • eğer öyleyse çok enteresan,

0|0
    0|0
  • arıştırmayı yapan bir yerinden uydurmuş işte hepsi bu

1|0
    0|0
  • vallaha mı :D öyle bişey varsa güzel.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• keşke öyle olsa :(

3|0
    0|0
  • Senin aklında olduğu Kesin ama o kişiyi öyle bir durumda arayıp sormak gerek. :)

1|0
    0|0
    • arayamam o acı işte

• Hmmm,bilinç altı dicem ama araştırma ise vardir bir gerçeklik payı. Seni mutlu ediyorsa sevin etmiyorsa fazla düşünme

• :)) saol canım

• bence senin onu özlediğini gösterir. Nasıl psikoloji 6. hislere yönelik

2|0
    0|0
  • Bilinçaltı

0|1
    1|0
  • senin özlediğin anlamına gelir onun değil yalnız..

2|0
    0|0
  • Saçmalamasak bunu nasıl test etmişler huh ilginç

1|0
    0|0
  • fenerbahçe sen çok yaşa

0|0
    0|0
  • Bence onun seni değil de senin onu özlediğin anlamına geliyor.

0|0
    0|0
  • Ee ben her gün sevgilimi görüyorum :D nasıl bir özlem bu ya :)

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;