Kolay yemek tarifleri arıyorum. Var mı aramızda usta aşçılar?

H_E_A_T
Lezzetli ve kolay yemek tarifleri arıyorum. Bu konuda kadınların eline şu dökülmez ama erkeklerin vereceği yemek tarifleri de benim için önemli çünkü bekarım ve hazır yemek yemekten bıktım.

Bir erkek olarak evde yapabileceğim lezzetli ve kolay yemek tarifleri fikirlerinize muhtacım ve acım :)

Kolay yemek tarifleri arıyorum. Var mı aramızda usta aşçılar?