Çevremdeki evli kadınların çoğu aldatılıyor :(

zedcezir
Çevremdeki evli kadınların çoğu aldatılıyor ve bu konuda aşırı derece de tiksinmiş durumdayım.

Bir çoğu aldatılıyor arkadaşım, komşum ve uzak tanıdıklarım.

O kadar çok duydum ki bu hikayeleri ezberledim artık.

Aldatan bütün erkekler hepsinin davranış süreci aynı.

Bu kadınlardan hadi biri bakımsız çirkin, diğeri ilgisiz diyelim ama, kaç tanesi böyle.

Hepsi mi suçlu :(

İnanın hepsi eşinden başka erkek bilmeyen kadınlar :(

Ben bekarım ama, düşününce gerçekten de çok korkuyorum.

Bir çok erkek aldatır diyorlar çevremdekiler ben bu gerçeği kabullenmek istemiyorum :(

Gerçekten erkeklerin aldatıyor olmasını kabullenmemiz mi lazım biz kadınların?
Çevremdeki evli kadınların çoğu aldatılıyor :(