Bir erkeğe gülümsemek hep yanlış mı anlaşılır ki?

Gizli Üye
Yani sınıfta bir çocuk var tam böyle hababam sınıfının Şaban'ı olur ya öyle. Salak tipli, samimi böyle ne bileyim seviyorum. Sürekli birbirimize dalaşırız hatta bana çirkin der ben ona tipsiz derim. Yani bulaşır durur. Ama geçen gün ikimizinde ailesinin aynı durumda olduğunu öğrendim. İşte ikimizinde annesi babası ayrı, babamızda kalıyoruz falan filan.. Yani onu seviyorum ama bu hoşlantı şeklinde değil sadece arkadaş olarak. Resim dersinde uzakta oturuyordu ona baktım oda baktı gülümsedim. Yani bu yanlış bir davranış mı sizce? Beni yanlış anlamış mıdır?
Güncellemeler
+1 yıl
sınıfta hoşlandığı biri var bu arkadaşın. Hatta bana " şunun tokasına bak ya çok tatlı" falan yapıyordu bir aralar..
Bir erkeğe gülümsemek hep yanlış mı anlaşılır ki?