Eskiden kadınların saçları çok daha güzeldi?

Bambaska1Sey
Ben birşey farkettim, okadar şampuanlar var, her saça her saç deriye uygun şampuan var, biri parlatıyor, biri güçlendiriyor diğeri sağlıklı yapıyor ne bileyim artık ne ararsan var. Annem eski türk filimlerini çok sever bende izliyorum onunla bazen, farkettimki onların saçları böyle dolu dolu, hiç boyanmamış, doğal ve pırıl pırıl. Eskiden şimdiki gibi süper şampuanlar yoktu ki, sabunlarla yıkıyorlardı saçlarını, ama çok daha sağlıklıydı. Mesela okadar değişik şampuan kullanıyorum, en ppahalılarını alıyorum, ama saçlarım hiç güzel değil. Annem eskiden sadece sabunla yıkamış ve resimlerini gördüm, saçları gerçekten dolu dolu ve çok güzelmiş. Ve birşey daha var, mesela boncuk kaynak falan yapılınca baktım o saçlar çoğu zaman hindistandan yada daha fakir ülkelerden geliyor, ordaki millet şampuan bilmezki hep sabunla yıkıyorlar, ama çok çabuk üzüyor saçları ve güçlü oluyor. Bu tabi bide genetik birşey, ama şampuanlada çok alakası var bence, ve ben karar verdim artık bende saçımı sabunla yıkıcam, ama buna göre özel saç sabunları vardır kesin demi? bilgisi olan varmı acaba?
Eskiden kadınların saçları çok daha güzeldi?
16 Cevap