Kısa boylu bir kadının az da olsa güzel olma ihtimali var mı?

Benim boyum baya kısa bir tek topuklu giyince kendimi cok begeniyorum çıkarınca aynaya bakamıyorum :( sizce cok mu kotu kısa boylu sarısın erkeklerden hoslanıyorum kısa erkeklerde uzun istiyo sanırım:( boy bu kadar onemsenmesin ya :'(

0|0
4197

En İyi Erkek Görüşü

• Nedir siz bayanlardaki güzellik takıntısı? Boyu sen ve senin gibi dış güzellik derdine düşenler önemsiyor! Sonra da mutluluğu yakalayamıyorsunuz. Siz sevgi, sadakat, mutlu ve huzurlu bir hayatı size verecek bir eş mi istiyorsunuz yoksa güzelliğiniz için size takılacak erkekler mi? Güzellik hiçbirşeydir yoksa körler hiç aşık olabilir miydi? Ya da hiç görmediği birine aşık olabilir miydi bazı insanlar ve evlenebilirler miydi birbirlerini gördüklerinde de? Sen dünyanın en güzel kızısın bunun önce sen farkına varmalısın ve bunun farkına varacak bir eşin seni bulması için dua etmelisin. Bir insanın dışı ömür boyu güzel olamaz ama içi bir ömür boyu güzel, çok güzel, hatta hergeçen yıl daha da güzel olabilir...

2|0
    0|1
    • hay agzini opeyim..

• Ağzını öpmek deyimini bilmeden kullanmış olamazdın ;) Onun yerine başka hak verme cümlesi mi yok? :) Bu soruya erkeklerden ne kadar düzgün cevap bekliyordun ki? İstediğin türde cevapları almışsın çoktan...Şaka da yapmadım Umudumvar,yavşak diyebilen bir kız kudurmuşluğun tanımını da biliyordur ;)

• ya bisey diyim mi sen harbi salaksin gelmis 30 yasina surtme buralarda yuru yuru kisst kisst

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 96

• Ayrıca erkekler boya bakmaz ki, kadınlar bakar boya (nedense?) yani erkek için boy bir çekicilik unsuru değildir, aslında bir çok bayan için de değildir, sadece kompleksli bazı kızlarda olur o, sevgilisi inatla uzun olsun isterler çünkü diğer kızlardan üstün olacaklarını sanırlar bu şekilde, bunun dışında normal psikolojiye sahip, sağlıklı insan boya bakmaz...

2|0
    0|1
  • Ne alaka boyla anlamadım? boy güzellik ölçü değildir, mankenlik falan yapacaksan, o tip mesleklerde sadece mesleki açıdan önemli bir şey, yani güzellikçe, çekicilikle bir alakası yok... rahat ol sen, ben de kısa boyluyum, ama çok kız var çevremde :) bu işlerin boyla alakası yok, yüzün güzelse, vucut şeklin orantılıysa güzelsindir işte :)

2|0
    0|1
  • Boy önemsenir , hem de hiç küçümsenicek bişey değildir , ama illaki mutlu olacağın birisi de çıkıcak karşına bundan emin olabilirsin , topraktan yetişmedin ya , o geni sana ulaştıran nice mutlu çiftler vardı...

1|0
    0|1
  • :) naptın arkadaşım ya, bune karamsarlık,

çok samimi söylüyorum, benim boyum 187, 1.60 küsürlük bir kızla birlikteliğim oldu,

asla ve asla yadırgamadım inan boyunun kısa olmasını farketmedim bile, çünki ona dünya gözüyle değil gönül gözüyle bakıyordum, çokda hoşlanıyordum, kendi boyuma rağmen no problem, dediğim gibi hiç bakmam boyuna posuna, gönüller bir olsun... değilmi.

1|0
    0|0
  • Şimdiye kadar kimle çıktıysam şansıma hepsi benden kısaydı :D

Ama genelleme yapıcak olursak ben İzmirdeyim buradaki kısa bayanlar uzun olanlardan daha güzel , yani güzelliğin boyla bi alakası yok , çoğu erkekte takılmaz zaten boyun uzun yada kısa olmasına ..

1|0
    0|1
  • Güzel ve çekiciysen asla önemsenmez. Şimdi buradan önemseyenlere bir kaç tane link atarım da üyeliğim iptal olmasın.

2|0
    1|1
    • Sanırım boyun 1.55

Şuan dünyada milyarca dolarlık p*rno endistürisinde boyu 1.55-1.60 olan en üst oylamayı alan bir çok p*rno yıldızı var. Demek ki erkekler beğeniyor ve onları en üst sıraya koyuyor. Bu da demektir ki senin boyunda milyonlarca hayranı olan (seksüel olarak) kadınlar var. Örneğin Asa Akira, Lela Star vs.

• himm peki :D

• Kısa erkekler belki uzun kızlardan hoşlanır ama onlarla birlikte dolaşmak isteyeceklerini sanmıyorum. Kendilerini kötü hissedebilirler diye düşünüyorum. Senin boyun kaç?

2|0
    0|1
    • 155:)

• Benden uzun sevgililerimle dolaşırken hiç kötü hissetmedim sıkıntı da olmadı. :)

Hani öyle bir kural yok demek istiyorum.

• Genelde özgüveni eksik olan kişilerde öyle olur

• insanlarda istek bitmezzzzzzz

1|0
    0|1
  • Kısa erkekler uzun istemiyor genelde. Benim arkadaşımda kısa boylu oda uzun kadınların yanında takıntı yapıyor kendi boyunu. Erkekler sevdikten sonra kısalığa uzunluğa pek bakmaz eğer niyetleri başka bir şey değilse. Sen kısasın diye moralini bozma sana da güzel birisi gelir emin ol. :-)

1|0
    0|1
  • kısa boy bence daha hoş, uzun kızlar daha kaba gmrünür kısalık daha çok yakışıyo bence.. ayrıca yatakta işlevi daha çok kısanın, tercihimdir :)

3|0
    0|0
  • Kısa boylu kızlar daha da bi tatlı oluyo mesela benim sevdiğim kız kısa boylu ama boyuna bakmam onun için gözümü kırpmadan canımı veririm yane boyu takma kafana kardeşş

1|0
    0|0
  • önemsiz bence cok dert edip takıntı yapma derim

1|0
    0|0
  • kısa boylular güzel olur , tatlı olur ... kilolara dikkat etsin ve bakımlı olsun yeter ... benim boyum 170 ama hiç sorun etmedim bu zamana kadar :)

kafana takma öyle şeyleri ...

1|0
    0|0
  • siz bu düşünceden vazgeçin .siz sizi sevem erkeği bulduğunuz zaman onun sizin hangi yönlerinizi beğendiğini anladığınız da bu konular aklınıza gelmez bir daha .boy önemli değil .takmayın şu boy surununu .

1|0
    0|1
  • bence hiç canını sıkma böyle bi konuya kısa boylu bayanlar emin ol ki uzunlara göre bazen daha çekici ve sempatik oluyorlar.

1|0
    0|1
  • sana erkeklerin boyu önemsediği kim söylemişse kandırmış. dünyanın en ünlü ve en çok beğenilen kadınların nerdeyse hepsi 155in altında. sen de 155 olduğunu yazmışsın. boyun kötü değil bence. hatta bak senin için üşenmedim araştırdım buldum link bir göz at istersen ;)

1|0
    0|1
  • kısa boylular fettan olur..

cin fikirler onlardan çıkar..

herşey bir tarafa kısa boylu olmanın avantajıda çoktur..

ben minyon kadınları daha çok seviyorum..

onlar her daim fit bir fiziğe sahiptirler...

iyi taraflarını gör derim...

1|0
    0|0
  • Basket mi oynuyorsunuz?

1|1
    0|0
  • Şahsen benim boyum 1.78 ben topuklu giyince benden kısa olan kızları beğeniyorum. Inan hiç bir erkek kendisinden uzun birisini çok beğenmez. Kısa boy her zaman tercih edilendir

1|0
    0|2
  • boyu kadınlar kadar önemseyen yok zaten hiç topuklu giyen erkek gördünmü sen :D kendi kendinize zırvalık üretiyorsunuz

1|1
    0|1
  • Erkekler Devam
    76

Kızlar Ne Diyor 41

• kısa boylularda güzel olr zaten

1|0
    0|0
  • Boy senin kafana taktığın kadar önemsenmiyor bence. Kendini sevdirebilmek başka bir olay. Boyuna kilonu uydur sadece ve biraz daha bunu dikkate alarak giysilerini seç, yeter. Bir not düşeyim, benim güzel bulduğum kızlar genelde 1,70 veya üstü. Belki daha dikkat çekiyordur, gösterişlidirler. Ama önemli olan erkeklerin ne dediği sonuçta:)

1|0
    0|0
  • Boy tabi ki önemli ama sen güzelsen boyuna da bakmazlar bence

1|0
    0|1
  • adını feriha koydumun ferihası, şebnem, sezen aksu hep kısalar ben de kısayım kendimden 30 cm uzun biri bile bunu problem etmedi hiiiiiiiiiiiiiç üzülme, uzun sokakta kısa yatakta güzel olurmuş :)

1|0
    0|0
  • bende kısayım canım. bi ara cok takıyordum ama gördüm ki uzunlarda kısa görünmeye calısıyo. bazen öyle sorunlar cıkıyoki boyu takmak yanında hiç kalıyo. en iyisi sen şükret durumuna keske herşey boyumu takmak olsaydı diyecegin bi dert vermesin allah..topuklu ayakkabıya devam:)

1|0
    0|1
  • boyun kısa yada uzun olması önemli değil bence uzun boylu kız vardır kazulet gibi hiç bi sempatiklik yoktur bide kısa kız vardır sempatik tatlı hareketleri vardır erkeklerede bu daha cazip gelir mesela benim kısa boylu bi arkadaşım var erkekler onun için ölüyo küçücük ama çok çok tatlı boyla alası yok bence öyle düşünüyorum

1|0
    0|0
  • biraz özgüven kazansanız değiştiremeyeceğiniz şeylere bukadar kafa yormasanız daha mutlu olabilrsiniz bence

1|0
    0|1
  • Cuce olmadi surece sorun yokk, bencede kisa boylu kadinlar cok tatli oliyorlar, niye öyle dusuniyorsun ama kisa boylu kadinlar kilo yakismiyor cunki daha cok kisa gözukiyorlar

1|0
    0|1
  • uzun boylu olmak güzel olmak demek değildir

1|0
    0|0
  • Sevgilimle aramızda 25 cm var ama bunu inan sorun etmiyoruz. Sende etme boşver. Benimde boyum çok kısa ama takmıyorum.

2|0
    1|2
    • kac:) ayrica eksiliyen serefsiz kim ya:/

• Cok teşekkür ederim canım :) sende takma bence bu boyun kısa degil ki normal

• yanii:p :)

• kısa bayanların sexsapalitesine kimse yetişemiz

Adriana Lima bile dünya güzeli ama sexsapalitesinde bir eksiklik var! birde tv de gözüküyolar, inan uzun kadınlar yakından baya itici...

tabi allah Kim Kardeşyan dan da razı olsun bu arada :D

1|0
    0|0
  • güzel olma ihtimali mii? çirkin olma ihtimali diyecektin galiba şekerim :))

2|0
    0|0
  • Turk erkekleri ufak tefek sever .. hic uzulme .

1|1
    0|0
  • güzellikle boyun ne ilgisi var. minyon olmak uzun iri yarı olmaktan bence daha iyi, derli toplu :)

topuklu giyerken çok yüksek ve kaba modeller sevme yeter, öteki türlü komik gözükebiliyor.

1|0
    0|1
  • bende çok kısayım o kadar dert etme kısa boylu kadınlardan hoşlanan bir sürü erkek var ve benim şu ana kadar cıktığım erkeklern hepsi boyumu takmıyordu.. üzülmene gerek yok :)

1|0
    0|0
  • boyla ne alakası var cicim üzme kendini böyle şeylerle :)

1|0
    0|0
  • Bodur tavuk her daim piliçtir

2|1
    0|1
  • Kısa derken ne kadar kısa? Kısa vardır; 150, kısa vardır; 165.

Senin santimin hangisi?

0|0
    0|1
  • Eig ne güzel demiş.

0|0
    0|0
  • Ne yani Natalie Portman çirkin mi :)

2|0
    0|1
  • Kızlar Devam
    21
Yükleniyor... ;