Bu bayanların fake fotoğraf koymasının nedeni nedir???

Arkadaşlar bu bayanlarda özellikle çok yapılan bir şey nedir bunun nedeni nerdeyse bütün internet sitelerinde kizlarsoruyor dahil bütün bayanlar kendisine ait olmayan en güzel kızları yapıştırıyorlar nedir bu kendine güvensizlik anlamış değilim neden böyleler fikirlerinizi alabilir miyim? :)

Güncellemeler:
Bir Kere bir bayanın hiç fotoğraf koymaması sorun değil.Asıl sorun başka bir bayanın ünlü birisi veya yurtdışındaki o tatlı bayanların fotolarını koymaları bence çok büyük bir eziklik ve güven sorunudur.Bu Türkiye'deki bir çok bayanın damarlarına işlemiş mükemmel değiller ya onlar kadar güzel koyarak tatmin olmaya çalışıyorlar budur açıkçası ;)

0|0
1912

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 18

• artık kendi bacaklarımı koydum bazılarının çenesi kapansın diye güzel değilse de değil egom yok takıntım yok :D

0|0
    0|0
    • :D fake bu :P Yok yok şakaydı ağzımı yırtarsın falanda şimdi :D

• en güzelini yapmışsın

ben buyum beyenmek için konmuyor ya bu resim

• en güzelide benimki işte

1|0
    0|0
  • kendi fotografını koymanın anlamı ne ..burda nickler var. foto koyma zorunlulugu olsa nickler degil, kendi ad soyadın olurdu

3|0
    0|1
  • Kendi fotoğraflarımızı koymak zorunda değiliz.Ya da bildiğim kadarıyla sitenin öyle bi kuralı yok.

Zevkler ve renkler dostum.

2|0
    0|0
  • kenedene güvenszlk işte

0|0
    0|0
  • Aslini koydum site coktu.

3|0
    0|1
  • Hadı buna kafa yoralım.

2|0
    0|0
  • valla ben kendimim

1|0
    0|1
  • bilemicem ki şimdi

0|0
    0|1
  • bilmem.onlara sormak lazım.

1|0
    1|1
  • eger belkı gercek hayatlarında begenılmıyorlarsa guzel seyler duymak hoslarna gdyor olablr ama baska bısıy de olabılır tabıı kı bu erkeklerde de var sadece kızlarda degıl

0|0
    0|1
  • neden fotomuzu koyalım ki? fotom açık ve net bu konuda :D

1|0
    0|1
  • kendileerinee güüveenmiiyolaar demkkii :)

0|0
    1|0
  • Keyfi öyle istemiştir.

1|0
    0|1
  • Sen de özeneydin ya.

0|0
    0|1
  • bu halimde yeterince sapığım var zaten kendi resmim varken basımı kasıyamam yaw :)

0|0
    0|0
    • valla zaten kızlar başını sallasa erkek bulur onu söyleyim zor değil erkek için biraz emek istiyor gibi... ama yinede siz kızlar o fotoğrafları koyabiliryosunuz:D talibiniz çok ama yinede :D

• kendi resmin yok işte bu daha tahrik edici anladın?

• herseye de tahrik olmayın o kadar :)

• yani o kadar sorun varken buna mı takıldın

0|0
    0|0
  • ozguven sorunu ama ben bır kız olarak koymadım ama dıger sosyal aglarda var bu benım cırkın oldugun anlamına gelmez hıc bı kızında .d

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Burası sosyal medya değil , sorular ve cevaplar fikirler ve zikirler daha önemli , görünüş vermenin bundan daha önemli olmadığını düşünen kendi fotosunu ister kuyar ister koymaz. Fotodaki imaja göre soru seçmek de , aradığının fikir zikir değil arkadaş olduğunu gösteriyor.

Ayrıca nasıl ve nereden elimine ederek sonuç çıkarıyorsun da eziklik ve güvensizlikten söz ediyorsun? Kimin ne olduğu işi mesleği sosyal durumunu yaşını konumunu biliyorsun sanırım bir de taçlansın diye foto koysunlar diyorsun ... Bu sadece sana ait bir temelsiz ve insanları suçlayıcı ve sürükleme amaçlı önyargın olmasın?

1|0
    0|1
  • Profil fotosuna hayvan koyan denyolar var.

1|0
    0|0
  • Neden ki merak ediyosun bu kadar,insanlarin profil resmine goremi yorum yapiyosun ?

Olaylari kisi degilde,durum olarak algila.zaten bu siteninde amaci ve avantaji bu.bu secimi kisiye birakmak ks nin artisi ne diyim

0|0
    0|0
  • ben kız olsam bende koymazdım.internette kimseye güvenmemek gerek.

2|0
    0|0
  • Niye ekliyorsun facesini alıyorsun çirkin çıkıyor hayal kırıklığımı yaşıyorsun :D

0|0
    0|0
  • Kız erkek ayrımı yapmıyorum kendine güveni olmayan aynayla barışık olmayan kişilerdir.

0|0
    0|0
  • koymazsınlar la zaten burdak bütün mavliler hepsini bir adriana lima gibi hayal edip sarkıntılık ediyor :):) bilmiyorlar ki hepsi 1.60 basen ve göbekten ibaret :):):) lkajfşlksadjsd

0|0
    0|0
  • Göt korkusu,kezbanlıktan :)

0|0
    0|0
  • kız çiçek resmi koyuyor 100 kişi sapıklık yapıyor kendi resmini koyamaz tabi

0|0
    0|0
  • İlginç evet

0|0
    0|0
  • tipsizin teki olduklarini düsünüyorlar :)

0|0
    1|0
  • halil sezai gerçek fotoğrafını koymak üzereydi

0|0
    1|0
Yükleniyor... ;