koç kadını yay erkeği nasıl olur bana biraz arzalı geldi bu aşk?

Koç Burcu Kadınıyım:" Aldatır Aldatır Aldatır Ömürleri Sökülesiceler." Diyorum.

Gözünün Önünde Gözüm Göre Göre Aldatıyor Bir de...

Hiç mi İçin Sızlamıyor Senini Allahtan Kormaz Midesiz Robot, Odun?...

Bir Daha Sevmem Yay Erkeğini Adlarını Bile Anmam Beni Üzen Yayın...

Yani Olmaz Bu İlişki İstemem Yay Erkeği Yengeç Erkeği Bile Olur Yay Asla...

Bir de Yapışıyorlar İstemdikçe Yüzsüz Herifler...

Tekrar Tekrar Şans Verdim Kıymet Bilmedin Daha Benden Ne İstiyorsun?...

Git Diyorum Bir Zahmet Yüzsüslüyü Bırakıp Defolup Gidermisin...

Akrep Kadınını Sevmez Bunlar Tabi Sevmezler Çünkü Akrep Kadınları Taviz Vermezler...

Bu da Sizin Zorunuza Gidiyor...

Özgürlükmüş, Özgürlük Bayrağıymış Sizin Özgürlükten Anladığınız Şey Sadakatsizliktir...

Kova Burcuda Özgürlüğüne Düşkün Amam Sizin Gibi Sadakatsiz Ve Sahtekar Değiller...

Yol Verdim Defolup Gidiyorsunuz...

Gidip Aslan Erkelerinden Adamlık Öğrenin...

Tavsiyem Olur...

LÜTFEN

Güncellemeler:
Hayyr Ola Güzelim Benim Yaramda Seni Mi Gocundurdu ?

0|0
68

En İyi Kız Görüşü

• Ben de koç kadınıyım sevgilimde yay erkeğiydi ama aldatan o oldu :D her zaman demişimdir millet kıçından uyduruyor bu burç hikayelerini :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Unutma sen bir koç kadınısın ateşsin, ateş ve ışık saçarsın mantıklısın, sevdiğin zaman adam gibi seversin, başarılısın, heyecanlısın, doğa ve spor tutkunusun ancak seni senin gibi olanlar anlar ve değer verirler.. Kendimden biliyorum :))

0|0
    0|0
    • Belki Haklısın Amam Ben Nedense Yengeçlerle Daha Çok Anlaşabiliyorum Sanki Yada Bana Öyle Geldi...( Yengeç Su Gurubudur Mesela) AMA SENDE HAKLISINDIR BELKİ...

• Olabilir. Olur Demiyorum Bak Olabilir Diyorum...

Koç Burcuyum Bilinidiği Üzere Şüpeli Olurlar Hoş Görmek Lazım...

• Hakkınızda en güzelleri sizi bulsun en kısa zamanda diğer parçanızı bulur ve birlikte nefes alırsınız umarım..

• öyle böyle olmaz

0|0
    0|0
  • çok yanılıyorsun, kendimden biliyorum, asla yalan söyleyemem mesela, hiç aldatmam samimi söylüyorum, kötü yanımsa çok bağlanırım sevdiğim zaman... sana yanlış birisi denk gelmiş, yaylar çok özeldirrr

1|0
    0|0
  • Oncelikle yukselenler bu durumda onemli ama Yay erkegine laf ettirmem bir erkek icin en elit burclardan biridir bence , her kadın bir yay erkegiyle bir kere de olsa ask yasamalıdır..

0|0
    0|0
    • Niye Sen Yay Mısın Kardeş ?

• evet :D , dogrudur yay erkegi cok yazar ama birini gercekten sevdigi zamanda gozu ondan baskasını gormez ama ne yazık ki biz yaylar kolay kolay asık olmayız daha cok yeni limanlar kesfetmeyi isteriz

• Hadi Öyle Olsun Kardeş Ama Yİneden Benim İnancınmım Kalmadı O Adamlara...

Görüyosun Bak Tek Yanlış Bütün Yayları Götürüyor...

Belki Sende Haklısın Ama İşte İnsanın İnancı Kaybolduğu Zaman Bir Daha İnanamıyor...

Sende Bana Hak Ver...

LÜTFEN...

• Ağır ol salak biri yüzünden kendini küçük duruma düşürme bende yay erkeğiyim ve ne hikmetse benimde sevdiğim akrep kadını yanlış düşünüyorsun

0|0
    0|0
  • olmaz çok gergin ikiside...

0|0
    0|0
  • koc kadınını bılmem :D ama yay erkegı yalancı olur :D sahtekar duzenbaz olur kendımden bılıom :D

0|0
    0|0
  • dün okuduğum bir makaledede bunu diyordu "aldatır" çünkü aşırı ilgi meraklısıymış falanmış filanmış ama anlamadıklarım var:

rica etsem benim soruada bakarmısınız link

Teşekkür ederim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Eeee napak ?

0|0
    0|0
  • yaylar çapkın olur gerçekten

0|0
    0|0
  • yayla dost ol ama sevgili olma :D

0|0
    0|0
  • "koç ve yay burçları arasında uyumlu bir ilişki yaşanabilir. her iki burç da ateş grubuna dahildir. zeki, girişken, neşeli ve hareketlidirler. birbirlerinin halinden anlayabilir ve aynı yönde hareket edebilirler.yay burcu sevecendir ve çocuksu bir duygusallığı vardır. paylaşımcıdır, dolayısıyla koç'un kendini ilişkide rahat hissetmesini sağlar. koç, bu duygusal yay insanının, ele avuca sığmayan yapısından çok fazla etkilenir. iyi bir dostluk kurarlar. yay her ne kadar kolay kolay bağlanamayan özgür bir tip gibi görünse de gerçekten sevdiği zaman tutkulu bir aşık olacaktır. yay burcu insanı açık havada gezmekten, doğadan ve hayvanlardan çok hoşlanır. adeta bir doğa hayranıdır. koç'un yerinde duramayan mizacına, yapacağı seyahat programlarıyla fazlasıyla cevap verecektir. her iki taraf da seksüel açıdan arzulu ve yaratıcıdır. koç, yay burcuna karşı kısıtlayıcı davranmazsa ilişkileri uzun ömürlü ve yoğun bir biçimde devam eder."

0|0
    0|0
  • yarasi olan gocunur :(

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;