İstenmeyen bir meslek alanında insan başarılı olur mu?

İnsan sevmediği bir işte başarılı veya mutlu olabilirmi ? Başkaları tarafından hep buna maruz kalıyorum. Herşeyden elimi çekesim geliyor. Ben aksini düşünüyorum ya sizler ?

0|0
135

En İyi Kız Görüşü

• ama ülkemizde istediği sevdiği mesleği yapabilen çok az bi kesim var. yaşamak için çalışmak zorundayız bence devir para devri :D ben sevmesemde iyi bi yaşam için gayret edip başarılı olabileceğine inanıyorum insanların :D

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• pek sanmıyorum

0|1
    0|0
  • hm. evet başarılı olunuyor. ben çok başarılıyım. ama bu mutsuz evlilik gibi. mutlulugu dışarda arıyorum. hobilerime ayıracak parayı kazandığım için işime bağlıyım. Bağlı olduğumdan başarılıyım, ve hobilerimle mutlu olduğuma göre, bilançonun sonunda...

Sevmediğim bir işle mutlu ve başarılıyım...

Sevdiğim iş olsa ve para kazanamasam... Sevemezdim herhalde.

0|0
    0|0
  • çok zor başarılı olma ihtimali düşük

0|0
    0|0
  • hırs ve inat yaparsa evet olur

0|1
    0|0
  • istedigin bir meslegi yaparsan daha cabuk kavrarsin. sevmedigin bi rmeslektede basarili olabilirsin fakat sadece kendini zorlayarak. ama bazende sevmedigimiz bir isi yapmak zorunda kaliyoruz

0|0
    0|0
  • Başarabilirsin de tatmin etmez seni.

0|1
    0|0
  • mutlu olmadığım bi meslekte çokta başarılı olmam ama en azından sevmeye çalışırım olumlu yanlarına bakarım tatmin edecek sonuçlar bulursam belki duygu ve fikirlerim değişebilir.

0|0
    0|0
  • Çoğu insan idealindeki mesleği değil mecbur kaldığı mesleği yapmak zorunda kalıyor

0|0
    0|0
  • Bence olamazsın.. İnanmak,heves yoksa hiç birşey yok!

0|0
    0|0
  • asla başarılı olamaz,bence sen bildiğin yoldan git

0|0
    0|0
  • Basarili olunabilir ama herkes sevdigi meslegi yapmali diye dusunuyorum. Diger turlu mutsuz olabilir

0|0
    0|0
  • İstemedigin meslek alanında belki başarılı olabilrsin ama mutlu olamazsın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• insan sevdiği istediği mesleği yapmalı.

0|1
    0|0
  • imkanı yok

0|0
    0|0
  • Kesinlikle olursun insan kafasına koyduğu her şeyi mükemmel şekilde yapabilir yeter ki inansın!

0|0
    0|0
  • Başarı çalışmakla gelir bu sevmekle pek alakalı değil ama severek yapmak işi kolaylaştırır :)

0|0
    0|0
  • olunur neden olmasın ısrarla aynı bölümü para kazanmak için istyenler var

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;