Lc Waikiki Ürün Değiştirme?

Gizli Üye
Arkadaşlar bir deri mont aldım 10.12.2012 tarihinde 1 hafta falan giydim. Şimdi tarih 26.01.2013 peki arkadaşlar 46 gün geçmesine rağmen ürünü değiştirebilir miyiz? 60 gün içinde iade edebilirsiniz demişlerdi ne kadar doğru?
Güncellemeler
+1 yıl
LC Waikiki kalite politikası kapsamında mağazalardan gelen ürün iade ve değişim talepleri için kendimize özgü bir sistem geliştirdik. Ürünlerimiz satış sonrasında iki yıl süresince garanti altındadır. Müşterilerimiz bu süre içerisinde faturasız olarak da ürün iade edebiliyorlar. Sektörümüzde bu süre çok uzun bir süredir ve faturasız ürün iadesi pek yapılan bir uygulama değildir. SİTELERİNDE BÖYLE YAZIYOR
Lc Waikiki Ürün Değiştirme?