Hergün fix yaptığınız hayatınızda neler var ?

var mı hergün sürekli olarak yaptığınız birşeyler ?

0|0
1111

En İyi Kız Görüşü

• sabahları mutlaka omlet yerim. kahvaltıdan önce çayımı koyarım, kahvaltıdan sonra içmeyi akıl ederim. çaya sıra geldiğinde sigara da yakarım, o sırada ks'ye göz atarım

her sabah fixtir

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• nefes alip vermeye önem gösteriyorum :D

saka saka:D

Her gün yaptigim seyler arasinda: telefonumdaki resimlere bakarim, müzik yada radyo dinlerim vee muhakkak annemle konusurum telefonda :D

0|2
    0|0
  • Sabahları yaptığım 15dk lık egzersiz.Uykusuzluktan ölsem de bedenim kurulmuş gibi yapıyor.Bi de gece uyumadan önce müzik dinlemek.

0|2
    0|0

• Tikinmak..fhhebs

0|2
    0|0
  • uyuyorum uyanırım bi gün yapmazsam çatlarım.

0|3
    0|0
  • Uyuyorum :)

0|2
    0|0
  • işe gelmek malesef

0|1
    0|0
  • cogu sey ayni ya ... farkli yapilan seyleri sorsan ^_^ boyle yaz yaz bitmez :))

0|2
    0|0
  • Duş almak ...

0|1
    0|0
  • Sabahları alarmımdan önce uyanırım.

0|1
    0|0
  • kahve ve sigara :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• KS ye girmek.

0|1
    0|0
  • Uyanınca hapşırırım. Otomatik portakal

1|0
    0|0
  • Her insanın her gün yapmadıklarını sayacak olursam, müzik dinlemek duş almak, parfüm sıkmak, Ks'ye girmek :)

0|1
    0|0
  • body bulding

0|1
    0|0
  • Oyunlara fix yapıyorum.

0|1
    0|0
  • Sigara içerim

0|1
    0|0
  • Kahve içerim

0|0
    0|0
  • her sabah fix işe gidiyorum sıkıldım artık :)

0|0
    0|0
  • Hayatım fix benim :D

Hergün sabah 6:15 uykuya dalar 12:30 uyanırım ketıla su koyar elimi yüzümü yıkamaya geçerim bir bitki çayı sallar pc başına geçer haberleri okurum haber okuma bittikten sonra kahvaltı hazırlarım kendime kahvaltımda bitti saat 16:00 falan oluyor sonra 1 saat spor yaparım oda mı bitti saat oldu 15:00-15:30 tekrar pc başına geçerim forum ks face dolanırım saat oldu 19:00 ana haber bültenlerini izlerim saat 20:00 tekrar pc başına geçerim ya da arkadaşlarla dışarı çıkar okey falan oynarız saat 24:00 elimde nescafe cips kola falan eve girerim sağa sola bakarım yatağıma geçerim pc kucağıma alırım tekrar net takılırım saat 03:40 şuan bunu yazıyorum :D

0|1
    0|0
  • Var ama burda söylenmez ayıp kaçar

0|1
    0|0
  • tuvalete gitmek .

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;