Saçımı dün boyadım, bugün tekrar boyasam yanar mı?

Gizli Üye
saçım tarçın bakırdı . çok fazla açıldığı için artık yakışmıyordu.biraz koyulaştırmak istedim .palette nin yoğun terracota ile boyadım ama hiç sevmedim .üstüne ne renk boyayacağımı da bilmiyorum . kahveyle kapatabilirim diye düşünüyorum.bir gün arayla boyamamın bi sakıncası olur mu ?
Güncellemeler
+1 yıl
link

berbat bir renk çıktı ortaya kızıl desen değil kahve desen değil :( boşuna yıprattım saçımı . bu rengi neyle boyarsam sıradan bir kahve haline getirebilirim :(
Saçımı dün boyadım, bugün tekrar boyasam yanar mı?