Bütün kızlar için evlilikte maddiyat bu kadar önemli mi?

Gizli Üye
25 yaşındaki sevgilime evlenme teklif ettim,annesiyle tanıştık ve neyim var neyim yok sordular,beyaz eşya hazır mobilya hazır 1750 maaşım var dedim,araba seninmi ev senini dediler,kira arabada firmanın dedim,bunlar iflas etmişler evlerini satmışlar kızlarının mutlu olmasını istiyorlarmış,bende ilerde alırız paramın kontrolü kızınızda olur her ay maaşımı o alır dedim ama kızla aramız bozuldu ayrıldık,kızların gelecek için ev istemesi çok saçma değilmi?bütün kızlar ev araba istiyor ist gibi yerde hemen olmuyor mirasta yok napalım,buradaki kızlar sizler içinde maddiyat önce gelir değilmi?
Güncellemeler
+1 yıl
yaşımı sorun etmediler 34 yaşındayım ama göstermiyorum kızla yan yana gelince yakışıyorduk ama kızın teline bile bakamıyordum o benim herşeyime bakardı ama tel gelse gidip dışarda lavaboda konuşurdu,kesin başka birileride vardı evleneyim die herşeye evet dedim karışmadım ama ailem istemiyor olmaz dedi ve 1 ay önce bitirdik bende soğudum maddiyat önemli ama ilk başta maddiyata bakan kızlardan ve ailelerden nefret ediyorum
Güncellemeler
+1 yıl
unutmadan annesiyle tanışmadan önce evlerine meyva sepeti yolladım kadın çok beğenmişti:))

birde anneler gününde çiçek yollamıştım

iyiki kurtuldum bunları mutlu edemezdim bu kesin
Güncellemeler
+1 yıl
herkese mutluluklar cevap lar için teşekkürlr
Bütün kızlar için evlilikte maddiyat bu kadar önemli mi?