Başar başarı başarı...Nasıl bir duygudur başarı?

hayatınızda hiç bi yarışmada yada okulda d-falan birincilik yaşadınız mı ...nasıl bir duygu bu

0|0
1110

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• lisede şiir ve resim dalında 1. olmuştum, süper tablo yaparım

0|1
    0|0
  • Resim sınavında 1.olmuştum sergide 1. olmuştum... irde alan dışı sınava irmiştim bölümüm eşit ağırlıktı ama sayısalda sorular çözmüştüm 1.olmuştum.

0|0
    0|0
  • bende hicbir zaman birinci olmadim :D 2. oldugum cok oldu ama 1. elde edemedim bi türlü :D nekadar beceriksizim :( :D

0|0
    0|0
  • Yaşadım, yine olsam yine yaşardım :)

küçükken katılan yarışmalarda sanki dünya benim başarımı kutluyor sanırdım, öyle sevinirdim, aldığım ödülleri hiç kullanmadan saklardım :) büyüyünce başarman gerekenler, sorumlulukla çerçevelendiği için, insanın hevesi zor geliyor.

0|0
    0|0
  • valla bende hep merak etmişimdir hep sıradan olmuşumdur hiç bişeyde 1.hatta 2. hatta 3. bile olmamışımdır.nekadar sıradanım:(

0|0
    0|0
    • ama dur yaa beni orta okuldada lisedede okulun en güzeli seçerlerdi resmi bişey değil ama bu hoşuma giderdi.kızlar hep kıskanç kıskanç bakardı:)

• bende öğrendim artık o sus bakışını.deneye deneye canım.ama olsun sonunda öğrendim:)

• :)) tabı bılmemek değil öğrememek ayıp

• voleybol, masa tenisi bunlarda 1.liğim var. ders dersen, neyse deme :)

0|0
    0|0
  • işyerınde bu duyguyu cok yasadımda okulda derslerde hıç yasamadım bır kere resım yarısmasında bırıncı seçıldım okadar

0|0
    0|0
  • liseyi 1.bitirdimm :D egolar tavan tabi :D

0|0
    0|0
  • dershanede birinci olmuştum ve deneme seti kazanmıştım güzeldi :D

0|0
    0|0
  • sıradan bir duygu işte

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ilkokulda ilçe şiir yarışmasını birincilik ve üçüncülükle kazanmıştım, o an için mecburiyetten yazılmışlardı, çok onure oldum, şimdi düşünüyorum berbat şiirlerdi utanıyorum :DD

0|0
    0|0
  • ortaokul hazırlıkta bir özel okulun ortak ing. sınavında üçüncü olmuştum. Buna rağmen doğru düzgün burs vermediler ayrılmak zorunda kaldım.

Bir de üni. de proje bölüm birincisi olmuştum güzel bir heykelcik bi de 500 papel verdiler:) gittim kiramı ödedim

0|0
    0|0
  • Askerde üstün hizmet ve takdir belgesi kazandım.

2|0
    0|0
  • okulda münazara kazandık,ayın öğrencisi oldum,örnek öğrenci oldum falan filan.güzel duygu.

0|0
    0|0
  • birinci olamadım ama güzel duygu oldugu kesin galiba

0|0
    0|0
  • yaşamadım bilmiyorum nasıl bir duygu olduğunu

0|0
    0|0
  • okulda 3 kişi sınıfı birinci yaptık (diğer 2 sene ben yoktum 1. olamadılar :) ).

satranç yarışmasında birinci oldum

tarih yarışmasında okulu şehir birincisi yapan ekipteydim..

bi tek resim yarışmasında 2. oldum :((

0|0
    0|0
  • Güzel bir duygu. Özellikle günlerce emek harcadıysan, takdir edilmek elbette güzel bir şey. Yani aslında büyük resime bakınca anlamsız ama insan kendi küçük dünyasında mutlu olabiliyor.

0|0
    0|0
  • ilkokulda oldu :)) bir yazım ilçeye gitmişti :) Yaşadım yaa genelde yaşarım yani :D severim cok güzel bir duygu bu

0|0
    0|0
  • anlatılmaz yaşanır :))

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;