Akrep burcu erkeklerinin özellikleri, iyi ve kötü yönleri, aşka bakış açısı hakkından bilgi verebilir misiniz?

fısstıkk
Sayın akrep burcu erkekleri sizin hakkınızda öğrenmekistediğim çok şey var.En ilgi duyduğum beğendiğim erkeklerin bu burçdan çıkmasının nedenini merak ediyorum cevaplarınıza göre genel bir yorum yapıcam şimdiden teşekkürler
Güncellemeler
+1 yıl
Adımdan kasıt ne olabilir konuşmamızı o başlattı ben bir bayan olarak fazla ileri gitmek iste,miyorum gururluyum fazlasıyla sadece anlaşmaya gayret ediyorum
Akrep burcu erkeklerinin özellikleri, iyi ve kötü yönleri, aşka bakış açısı hakkından bilgi verebilir misiniz?