Yumruk ve kafa atmak?

Yumruk ve kafa nasıl atılıyor yumrukneysede kafanız acımıyor mu ben ikisinide öğrenmek istiyorum?

0|0
615

En İyi Erkek Görüşü

• Her kavgamda kafa atarım.
    Kavga ortasında kafa atılmaz atılamaz izin verilmez karşındaki mahluk eğer kum torbası değilse tabiki.

Hedefe yaklaşılır mesele ne olduğuna bağlı çok küçük olmadığı sürece selam verilir verildiği gibi alınmadan kafa atılır.
    Nasıl atılır
    Yakadan tutmaya gerek yoktur
    Karşıdakiyle mesafe ayarlanır çaktırmadan.
    Ayarlandıktan sonra tüm gücünle öne doğru kafanı sallarsın burna atılmalıdır kafa
    Atıldıktan sonra yapılması gerekenler;
    Karşı taraf senden güçlüyse
    Arkasına ayağını koyup göğsünden güç alarak itilebilir yakın dövüşe girilerek tecrübeliysen eğer çelme takma konusunda kendinden güçlü bir kişliyi kolayca yatırır üstüne çıkabilirsin
    Ben salağım dersen eğer
    Kız kavgalarında gördüğüm yapılması gerkeenleri söyleyim.
    Kafa attıktan sonra elinle sağ kulağına doğru iterek yumruk atarsın kafasını yere doğru itmek için kafadan hemen sonra tabi bu yaptığın kafasını eğdiğin gibi saçından tutar kendine doğru çekerisn eğer o senin saçını tutarsa kafanı eğmek yerine onunkini daha çok eğersen o seninkini bırakmak zorunda kalır devamı senin fantazilerine kalmış

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Vur gitsin bianda vurucan ama

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Yumruk kol dirsekken kirili 90 derece bilek duz sirt ve triceps den atilirsa momentum burum vucudun agirlig8na ulasir o da ivme esittir kutle hacim dersek yaklasik vuranin 2.5 3 kati gibi bir kuvvet olur kafa ise burun ile alinin birlestigi yere atilir burnu kirarsin

0|0
    0|0
  • Ben yumruğa kafa atıyorum -_-

0|0
    0|0
  • o an acımıyo ama sonra acıyabilir :D

0|0
    0|0
  • Git bir spor yap işte jett kune do iyidir mesela. Soruyu sorduğun yere bak sjsjs burada sana en fazla bir sokak serserisi akıl verir.

0|0
    0|0
  • Kavga çözüm değil :S

0|0
    0|0
  • Yumruk atmanın eğitimi var. Kroşe, Uppercut, Sağ sol direk diye de kafan acımaması için rakibin burnuna atılır. Ama ben çeneye yumruk atıp bayıltma taraftarıyım orası ayrı :D

0|0
    0|0
  • Kafa atarken attığın kişinin burnuna anlını vuruyorsun vuram kişiye pek bişey olmuyor ama burun hassas olduğu için genelde çok tahrip olur veya kırılır. Yumruk atmanın farklı yöntemleri var ama en önemlisi yumruğu atarken vücudla orantılı atılmalı

0|0
    0|0
  • ACIMIYOR çünkü adamın kafasına kafa atmıyorsun :D
    Senin Annını Adamın burnunun az aşasına sert bişi at tamam hiç acımaz

0|0
    0|0
  • Bu kadar kafan çalışıyor işte

0|0
    0|0
  • içindeki o nefretle acıyı hissetmiyorsun :D

0|0
    0|0
  • En son yumruk attığımda elimi sakatladım. Hala sakat.

0|0
    0|0
  • kafanı tam onun iki kaşının biraz altına vuruyorsun.. not ensesinden tutma..

0|0
    0|0
  • Yumruğun çok fazla çeşidi vardır kafa zaten burna atarsın alnını falan kullanırsın acımaz o kadar

0|0
    0|0
  • beynin sulanır çok atma :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kickboksa yazıl

0|0
    0|0
  • aynen ya

0|0
    0|0
  • gelişi güzel atarsan tabii acır, hepsinin bir tekniği var, ayrıca yumrukta acıması kollarının/bileklerinin güçsüzlüğünden kaynaklanıyorda olabilir

0|0
    0|0
  • bayılırım abi yaa. kavga olsada gitsem

0|0
    0|0
  • Bir kere yumruk atmaya kalktım 2 hafta elim sızladı

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;